Klasyfikacja indywidualna

IKO NAKAMURA EUROPEAN KARATE CHAMPIONSHIP POLAND BIAŁYSTOK 2024


Na turniej zgłosiło się 526 zawodników z 91 klubów karate z 11 krajów

KUMITE U12-18

1. U12 Girls 10 - 11 lat - 30 kg

  • 1. Ostrowska Aleksandra / Poland
  • 2. Szrejber Roksana / Poland
  • 3. Chlebda Amelia / Poland
  • 4. Stanchły Natalia / Poland

2. U12 Girls 10 - 11 lat - 35 kg

  • 1. Kijas Karolina / Poland
  • 2. Kwiecień Joanna / Poland
  • 3. Aronowicz Maja / Poland
  • 4. Aleksandra Okarma / Poland

3. U12 Girls 10 - 11 lat - 40 kg

  • 1. Obórka Joanna / Poland
  • 2. Gołda Wiktoria / Poland
  • 3. Czyżewska Izabela / Poland
  • 4. Pastwa Amelia / Poland

4. U12 Girls 10 - 11 lat + 40 kg

  • 1. Rogulska Marcelina / Poland
  • 2. Sipko Sara / Poland
  • 3. Szamburska Zuzanna / Poland
  • 4. CZECHOWICZ Natalia / Poland

5. U14 Girls 12 - 13 lat - 40 kg

  • 1. Głowacka Laura / Poland
  • 2. Kaczorowska Iga / Poland
  • 3. Zając Zofia / Poland
  • 4. Stanchły Maja / Poland

6. U14 Girls 12 - 13 lat - 45 kg

  • 1. Grześ Hanna / Poland
  • 2. Drabik Antonina / Poland
  • 3. Cichocka Martyna / Poland
  • 4. Cichocka Martyna / Poland

7. U14 Girls 12 - 13 lat - 50 kg

  • 1. Kaczmar Marcelina / Poland
  • 2. Fliśnik Maja / Poland
  • 3. Marczak Patrycja / Poland
  • 4. Kapała Dominika / Poland

8. U14 Girls 12 - 13 lat - 55 kg

  • 1. Hoffman Klara / Poland
  • 2. LITWIN Kamila / Poland
  • 3. Mekwińska Jagoda / Poland
  • 4. CZECHOWICZ Emilia / Poland

9. U14 Girls 12 - 13 lat + 55 kg

  • 1. Łucja Dragun / Poland
  • 2. Kowalczyk Elżbieta / Poland
  • 3. Skubij Amelia / Poland
  • 4. KRÓL ALEKSANDRA / Poland

10. U16 Girls 14 - 15 lat - 50 kg

  • 1. Rytczak Karolina / Poland
  • 2. Szyndler Roksana / Poland
  • 3. Sosin Oliwia / Poland
  • 4. Mróz Adrianna / Poland

11. U16 Girls 14 - 15 lat - 55 kg

  • 1. Belavina Milana / Latvia
  • 2. Zbróg Lena / Poland
  • 3. Sottek Pola / Poland
  • 4. Bentlejewska Beata / Poland

12. U16 Girls 14 - 15 lat - 60 kg

  • 1. Węglarz Wiktoria / Poland
  • 2. Kosmalska Matylda / Poland
  • 3. Łopato Zuzanna / Poland
  • 4. Machura Zofia / Poland

13. U16 Girls 14 - 15 lat + 60 kg

  • 1. Pracka Julia / Poland
  • 2. Rzymowska Alicja / Poland
  • 3. Lebioda Laura / Poland
  • 4. Lebioda Laura / Poland

14. U18 Girls 16 - 17 lat - 50 kg

  • 1. TWARDOWSKA ALICJA / Poland
  • 2. JARZĄBEK LENA / Poland
  • 3. Żywicka Kinga / Poland
  • 4. Trybuś Oliwia / Poland

15. U18 Girls 16 - 17 lat - 55 kg

  • 1. Stasińska Magdalena / Poland
  • 2. Kreft Amelia / Poland
  • 3. Miszczyk Julia / Poland
  • 4. Levchenko Anna / Ukraine

16. U18 Girls 16 - 17 lat - 60 kg

  • 1. DUDEK NATALIA / Poland
  • 2. Burachok Viktoriia / Poland
  • 3. Kucińska Natalia / Poland
  • 4. Kucińska Natalia / Poland

17. U18 Girls 16 - 17 lat - 65 kg

  • 1. Kucińska Natalia+ / Poland
  • 2. Gawlik Marta / Poland
  • 3. Baca Urszula / Poland
  • 4. Gibas Karolina / Poland

18. U18 Girls 16 - 17 lat + 65 kg

  • 1. Grycmann Hanna / Poland
  • 2. Kryszyńska Zofia / Poland
  • 3. Janiszak Adrianna / Poland
  • 4. Tamborowska Aleksandra / Poland

19. U12 Boys 10 - 11 lat - 30 kg

  • 1. Eselevich Zakhar / Israel
  • 2. Eselevich Roman / Israel
  • 3. Kryściak Marcin / Poland
  • 4. Wiśniewski Tomasz / Poland

20. U12 Boys 10 - 11 lat - 35 kg

  • 1. Knapczyk Piotr / Poland
  • 2. Szerszeń Olivier / Poland
  • 3. Zamąciński Jan / Poland
  • 4. Szpyrka Namir / Poland

21. U12 Boys 10 - 11 lat - 40 kg

  • 1. Depowski Nikodem / Poland
  • 2. Dela Gądek Borys / Poland
  • 3. Panek-Sroka Oliwier / Poland
  • 4. Szymkiewicz Mateusz / Poland

22. U12 Boys 10 - 11 lat - 45 kg

  • 1. Wojciechowski Adam / Poland
  • 2. Budek Stanisław / Poland
  • 3. Kędroń Artur / Poland
  • 4. Hlian Mykhailo / Ukraine

23. U12 Boys 10 - 11 lat + 45 kg

  • 1. Halota Tymoteusz / Poland
  • 2. Księżopolski Michał / Poland
  • 3. Merena Antoni / Poland
  • 4. Merena Antoni / Poland

24. U14 Boys 12 - 13 lat - 40 kg

  • 1. Pulsakowski Jakub / Poland
  • 2. Bereznevs Akims / Latvia
  • 3. Kabanets Andrii / Poland
  • 4. Klimaszewski Nikodem / Poland

25. U14 Boys 12 - 13 lat - 45 kg

  • 1. Tristan Mongambo / Germany
  • 2. Kapsa Mikołaj / Poland
  • 3. RODAK Tomasz / Poland
  • 4. Hara Maksymilian / Poland

26. U14 Boys 12 - 13 lat - 50 kg

  • 1. Moskała Michał / Poland
  • 2. Zybała Paweł / Poland
  • 3. Chrzanowski Aleks / Poland
  • 4. Chwała Piotr / Poland

27. U14 Boys 12 - 13 lat - 55 kg

  • 1. Depowski Jakub / Poland
  • 2. Kordek Szymon / Poland
  • 3. Lis Adam / Poland
  • 4. Lis Adam / Poland

28. U14 Boys 12 - 13 lat - 60 kg

  • 1. Kwasiborski Adam / Poland
  • 2. Bortlik David / Poland
  • 3. Winnicki Dawid / Poland
  • 4. Winnicki Dawid / Poland

29. U14 Boys 12 - 13 lat + 60 kg

  • 1. Białek Oskar / Poland
  • 2. Golik Dawid / Poland
  • 3. Matkowski Emanuel / Poland
  • 4. Matkowski Emanuel / Poland

30. U16 Boys 14 - 15 lat - 50 kg

  • 1. Polak Błażej / Poland
  • 2. Hermann Myrnyy / Germany
  • 3. Wielądek Przemysław / Poland
  • 4. Kowalski Kamil / Poland

31. U16 Boys 14 - 15 lat - 55 kg

  • 1. DOMAGAŁA ŁUKASZ / Poland
  • 2. DOMAGAŁA MATEUSZ / Poland
  • 3. Dyrek Szymon / Poland
  • 4. Lubecki Szymon / Poland

32. U16 Boys 14 - 15 lat - 60 kg

  • 1. Miroshnykov Timur / Ukraine
  • 2. Gailis Ricards Rudolfs / Latvia
  • 3. Aleks Dragun / Poland
  • 4. Binik Karol / Poland

33. U16 Boys 14 - 15 lat - 65 kg

  • 1. Phileas Mongambo / Germany
  • 2. Ciemniewski Kacper / Poland
  • 3. TRĘBACZ ANTONI / Poland
  • 4. Wrzosek Jakub / Poland

34. U16 Boys 14 - 15 lat - 70 kg

  • 1. Pękala Alan / Poland
  • 2. Biernacki Wojciech / Poland
  • 3. Kościelak Marcel / Poland
  • 4. Kuskowski Adam / Poland

35. U16 Boys 14 - 15 lat + 70 kg

  • 1. Białek Igor / Poland
  • 2. Bykovskyi Oleh / Ukraine
  • 3. Stojak Przemysław / Poland
  • 4. Christoph Würfel / Germany

36. U18 Boys 16 - 17 lat - 60 kg

  • 1. Lewon Jan / Poland
  • 2. Kushpii Mykola / Ukraine
  • 3. LERER TOMER / Israel
  • 4. Sara Dominik / Poland

37. U18 Boys 16 - 17 lat - 65 kg

  • 1. Krzywicki Aleksander / Poland
  • 2. Szewczyk Karol / Poland
  • 3. Dybel Adam / Poland
  • 4. Dybel Adam / Poland

38. U18 Boys 16 - 17 lat - 70 kg

  • 1. DAN (DANIAROV) ARTHUR / Israel
  • 2. Mastalski Bartosz / Poland
  • 3. Wiche Adrian / Poland
  • 4. Wiche Adrian / Poland

39. U18 Boys 16 - 17 lat - 75 kg

  • 1. Purgał Wiktor / Poland
  • 2. Chychyrov Danylo / Poland
  • 3. Fabrycki Szymon / Poland
  • 4. Ożóg Jeremiasz / Poland

40. U18 Boys 16 - 17 lat - 80 kg

  • 1. Starosta Franciszek / Poland
  • 2. Kaperzyński Olgierd / Poland
  • 3. Rutkowski Jakub / Poland
  • 4. Jóźwiak Dominik / Poland

41. U18 Boys 16 - 17 lat + 80 kg

  • 1. Świątek Marcin / Poland
  • 2. Davidov Yonatan / Israel
  • 3. Derdzikowski Marcel / Poland
  • 4. Malarz Dawid / Poland

KUMITE SENIOR

42. WOMENS Senior 18 - 34 lat - 55 kg

  • 1. Wiska Eliza / Poland
  • 2. Samolej Karolina / Poland
  • 3. Chrzanowska Natalia / Poland
  • 4. Csordas Norina / Hungary

43. WOMENS Senior 18 - 34 lat - 60 kg

  • 1. Kryszyńska Marta / Poland
  • 2. Wysocka Aleksandra / Poland
  • 3. Malinowska Martyna / Poland
  • 4. Malinowska Martyna / Poland

44. WOMENS Senior 18 - 34 lat - 65 kg

  • 1. Kurczyńska Gabriela / Poland
  • 2. Górak Martyna / Poland
  • 3. Kocsis Eszter / Hungary
  • 4. ZAREMBA JULIA / Poland

45. WOMENS Senior 18 - 34 lat + 65 kg

  • 1. Bojda Anna / Poland
  • 2. Yaroshynska Anna / Poland
  • 3. Cyrulik Justyna / Poland
  • 4. Cyrulik Justyna / Poland

46. MENS Senior 18 - 34 lat - 70 kg

  • 1. Stasiński Paweł / Poland
  • 2. Skrypka Dmytro / Poland
  • 3. Gąsienica Stanisław / Poland
  • 4. Puch Mateusz / Poland

47. MENS Senior 18 - 34 lat - 80 kg

  • 1. KĘDZIERSKI Grzegorz / Poland
  • 2. Berkowicz Kamil / Poland
  • 3. Gryziukowski Adam / Poland
  • 4. Gryziukowski Adam / Poland

48. MENS Senior 18 - 34 lat - 90 kg

  • 1. Romaniuk Oskar / Poland
  • 2. Prem Lukas / Austria
  • 3. Snochowski Jakub / Poland
  • 4. Snochowski Jakub / Poland

49. MENS Senior 18 - 34 lat + 90 kg

  • 1. Alexiev Alexandar / Austria
  • 2. Mikołaj Barański / Poland
  • 3. Rzeszótko Paweł / Poland
  • 4. Pławecki Mateusz / Poland

KUMITE MASTERS 35+

50. WOMENS Masters + 60 kg

  • 1. Lenardt Marta / Poland
  • 2. Bielska Katarzyna / Poland
  • 3. Fitsner Maryna / Ukraine

51. MENS Masters 35+ 35 - 44 lat - 85 kg

  • 1. Leś Mariusz / Poland
  • 2. Kowalczyk Jacek / Poland
  • 3. Nasuta Karol / United States
  • 4. Włodarski Marek / Poland

52. MENS Masters 35+ 35 - 44 lat + 85 kg

  • 1. Łuczyński Łukasz / Poland
  • 2. Nieścier Wojciech / Poland
  • 3. Dachowski Grzegorz / Poland
  • 4. Paszko Tomasz / Poland

KUMITE MASTERS 45+

53. MENS Masters 45+ - 85 kg

  • 1. Kushelman Yakov / Israel
  • 2. Ociesielski Marek / United States
  • 3. RYDZEWSKI KRZYSZTOF / Poland
  • 4. Kozieł Seweryn / Poland

54. MENS Masters 45+ + 85 kg

  • 1. Puzon Tomasz / Poland
  • 2. KLYTA ZENON / Poland
  • 3. Moskal Tomasz / Poland
  • 4. Horvath Janos / Hungary

KATA

55. WOMENS U12 KATA

  • 1. LUCA SOFIA MARIA / Italy
  • 2. Ostrowska Aleksandra / Poland
  • 3. ZANDUKELI NINA / Poland
  • 4. Obórka Joanna / Poland
  • 5. Staniszewski Ania / United States
  • 6. Kijas Karolina / Poland
  • 7. Aronowicz Maja / Poland
  • 8. Boglárka Tóth / Hungary

56. WOMENS U14 KATA

  • 1. BAJOR MAŁGORZATA / Poland
  • 2. Gibała Amelia / Poland
  • 3. Dobróka Dóra / Hungary
  • 4. Ochota Zuzanna / Poland
  • 5. Łucja Dragun / Poland
  • 6. Kalinowska Wiktoria / Poland

57. WOMENS U16 KATA

  • 1. Pracka Julia / Poland
  • 2. Czerwińska Marta / Poland
  • 3. Kosmalska Matylda / Poland
  • 4. Lebioda Laura / Poland

58. WOMENS U18 KATA

  • 1. Trybuś Oliwia / Poland
  • 2. Migała Urszula / Poland
  • 3. Koziatnykova Sofiia / Ukraine
  • 4. Zelek Jagoda / Poland

59. WOMENS Senior KATA

  • 1. Wiska Eliza / Poland
  • 2. Kozłowska Katarzyna / Poland
  • 3. Pieprzyca Aleksandra / Poland
  • 4. Wysocka Aleksandra / Poland
  • 5. Tothne Horvath Erika / Hungary
  • 6. Csordas Norina / Hungary
  • 7. Yaroshynska Anna / Poland
  • 8. Kądziołka Alicja / Poland

60. MENS U12 KATA

  • 1. Attila Tóth / Hungary
  • 2. Szydło Aleksander / Poland
  • 3. Dela Gądek Borys / Poland
  • 4. Romanowski Tymon / Poland
  • 5. VOVCHENKO DENIS / Poland

61. MENS U14 KATA

  • 1. Bachurin Serhii / Ukraine
  • 2. Kabanets Andrii / Poland
  • 3. Śliwa Miłosz / Poland
  • 4. Dźwigał Mikołaj / Poland
  • 5. -Nagy Levente / Hungary
  • 6. Yaroshynskyi Dominik / Poland
  • 7. Wolski Maksymilian / Poland
  • 8. SKOP FLORIAN / Poland

62. MENS U16 KATA

  • 1. Malesa Kamil / Poland
  • 2. Żarna Aleks / Poland
  • 3. Bykovskyi Oleh / Ukraine
  • 4. Halász Krisztofer / Hungary

63. MENS U18 KATA

  • 1. Witkowski Łukasz / Poland
  • 2. Koćmierowski Tomasz / Poland
  • 3. Malarz Dawid / Poland

64. MENS Senior KATA

  • 1. Ambroziak Aleksander / Poland
  • 2. Grabowski Maciej / Poland
  • 3. Stankiewicz Kamil / Poland
  • 4. Kozieł Oskar / Poland
  • 5. Kondysiak Kamil / Poland

65. Masters KATA combined

  • 1. Bielska Katarzyna / Poland
  • 2. Marcjan Adam / Poland
  • 3. GUARNIERI PAOLO / Italy


General



Rank Country Gold Silver Bronze
1 Poland 54 56 57
2 Israel 3 2 1
3 Ukraine 2 2 3
4 Germany 2 1 0
5 Latvia 1 2 0
6 Hungary 1 0 2
7 Austria 1 1 0
8 Italy 1 0 1
9 United States 0 1 1