Klasyfikacja indywidualna

XXV TURNIEJ KARATE KYOKUSHIN O PUCHAR BURMISTRZA JÓZEFOWA
Józefów 11 maja 2024


Na turniej zgłosiło się 529 zawodników z 44 klubów karate

All Kick Świeżaki

1. dzieci (dziewczęta) - 23 kg

  • 1. Molga Nela / Radomska Akademia Kyokushin Karate
  • 2. Żylińska Emilia / Akademia Rozwoju i Aktywności Sportowej NOGORE
  • 3. Krawczyńska Alicja / Akademia Rozwoju i Aktywności Sportowej NOGORE
  • 3. Czerniak Jagoda / Klub Karate Sportowego Kumite Łódź

2. dzieci (dziewczęta) - 30 kg

  • 1. Majczak Iga / KS Budokai Lublin
  • 2. Legęcka Anastazja / Klub Karate Sportowego Kumite Łódź
  • 3. Nowak Natalia / Akademia Rozwoju i Aktywności Sportowej NOGORE
  • 3. Wyrwicka Nela / BUSHIDO

3. kadetki młodsze 8 - 9 lat - 25 kg

  • 1. Kubera - Nilsen Nina / Warszawski Klub Sportowy Syrena
  • 2. Kotyra Klaudia / KS Budokai Lublin
  • 3. Dziadczyk Katarzyna / Opolski Klub Karate Kyokushin

4. kadetki młodsze 8 - 9 lat - 30 kg

  • 1. Krola Elana / Karate Skola
  • 2. Ziółkowska Helena / Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai
  • 3. Boiko Ewelina / KS Budokai Lublin
  • 3. Augustyniak Lena / Klub Karate Sportowego Kumite Łódź

5. kadetki młodsze 8 - 9 lat - 35 kg

  • 1. Karpeta Zuzanna / Skarżyski Klub Sportów Walki 'Kyokushin-Karate'
  • 2. Pukaluk Amelia / Kumite Klub
  • 3. Prakapuk Kseniya / KSW Bushi
  • 3. Skweres Blanka / UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria

6. kadetki młodsze 8 - 9 lat + 35 kg

  • 1. Chrobak Maja / UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria
  • 2. Kalata Hanna / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN
  • 3. Tyl Anna / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
  • 3. Sowińska Katarzyna / UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria

7. kadetki 10 - 11 lat - 30 kg

  • 1. Pietrzak Marcelina / Warszawski Klub Sportowy Syrena
  • 2. Skuratowicz Helena / Warszawski Klub Sportowy Syrena

8. kadetki 10 - 11 lat - 35 kg

  • 1. Skorek Jessica / Skarżyski Klub Sportów Walki 'Kyokushin-Karate'
  • 2. Siemieńczuk Helena / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
  • 3. Samela Linda / Warszawski Klub Sportowy Syrena
  • 3. Potępa Maja / Skarżyski Klub Sportów Walki 'Kyokushin-Karate'

9. kadetki 10 - 11 lat - 42 kg

  • 1. Mokliak Polina / KSW Bushi
  • 2. Grzelak Eliza / KSW Bushi
  • 3. Cybulska Maria / UKS Mushin
  • 3. Iwanowicz Julia / Szczycieński Klub Kyokushin Karate

10. kadetki 10 - 11 lat + 42 kg

  • 1. Sipko Sara / SCK BIAŁYSTOK
  • 2. Garbala Maria / Skarżyski Klub Sportów Walki 'Kyokushin-Karate'
  • 3. Mróz Amelia / Szczycieński Klub Kyokushin Karate
  • 3. WIAK ADRIANNA / UKS Pancerni

11. młodziczki 12 - 13 lat - 45 kg

  • 1. Paczek Karolina / BUSHIDO
  • 2. Pavlova Margarita / Karate Skola
  • 3. Kowalczyk Urszula / Radomska Akademia Kyokushin Karate
  • 3. Wigda Eliza / SCK BIAŁYSTOK

12. młodziczki 12 - 13 lat - 50 kg

  • 1. Panek Karolina / UKS Pancerni
  • 2. Mazur Weronika / UKS Pancerni
  • 3. Stęplowska Natalia / Skarżyski Klub Sportów Walki 'Kyokushin-Karate'

13. młodziczki 12 - 13 lat - 60 kg

  • 1. Kitova Eva / Karate Skola
  • 2. Marchewka Kornelia / KSW Bushi
  • 3. Wigda Klaudia / SCK BIAŁYSTOK
  • 3. Marusa Maja / UKS Pancerni

14. młodziczki 12 - 13 lat + 60 kg

  • 1. Aleksane Adriana / LKKL
  • 2. Milarska Maja / Klub Sportowy OYAMA TEAM
  • 3. Horodeńska Natalia / UKS Pancerni

15. juniorki młodsze 14 - 15 lat + 55 kg

  • 1. Nawrocka Weronika / Klub Karate Sportowego Kumite Łódź
  • 2. Gąsowski Zuzanna / SCK BIAŁYSTOK
  • 3. PIEKARNIAK-WĄSIK OLIWIA / UKS Pancerni
  • 3. Węgrzyn Maria / KSW Bushi

16. juniorki 16 - 17 lat - 62 kg

  • 1. Jóźwiak Maryla / KSW Bushi
  • 2. Kulesza Gabriela / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
  • 3. Lebenska Katarzyna / KSW Bushi

17. juniorki 16 - 17 lat + 62 kg

  • 1. Sadza Aleksandra / Skarżyski Klub Sportów Walki 'Kyokushin-Karate'
  • 2. Jakubowska Anna / Łomiankowski Klub Sportów Walki Kobra
  • 3. Ciorga Emilia / KSW Bushi

18. dzieci (chłopcy) - 22 kg

  • 1. Kapuścinski Alan / KSW Bushi
  • 2. Jermacans Kristers / Karate Skola
  • 3. Wróblewski Artur / Akademia Rozwoju i Aktywności Sportowej NOGORE
  • 3. Stolarek Dominik / Klub Karate Sportowego Kumite Łódź

19. dzieci (chłopcy) - 25 kg

  • 1. Savytskyi Heorhii / Karate Skola
  • 2. Kodzis Wojciech / Akademia Rozwoju i Aktywności Sportowej NOGORE
  • 3. Alancewicz Franek / Akademia Rozwoju i Aktywności Sportowej NOGORE
  • 3. Kostrzewa Piotr / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN

20. dzieci (chłopcy) - 30 kg

  • 1. Lankovskis Reinis / Karate Skola
  • 2. Sawa Mikołaj / Akademia Rozwoju i Aktywności Sportowej NOGORE
  • 3. Suski Aleksander / Akademia Rozwoju i Aktywności Sportowej NOGORE
  • 3. Nechyporenko Demyd / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN

21. dzieci (chłopcy) + 30 kg

  • 1. Jura Wiktor / Klub Karate Sportowego Kumite Łódź
  • 2. Warych Leon / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai

22. kadeci młodsi 8 - 9 lat - 25 kg

  • 1. Szczubkowski Wojciech / Skarżyski Klub Sportów Walki 'Kyokushin-Karate'
  • 2. Bratishko Matvii / KSW Bushi
  • 3. Filip Piechowicz / KSW Bushi
  • 3. Marciniak Antoni / KS Budokai Lublin

23. kadeci młodsi 8 - 9 lat - 30 kg

  • 1. Kowalski Ignacy / KSW Bushi
  • 2. Głuszkowski Antoni / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN
  • 3. Jagaczewski Paweł / Akademia Rozwoju i Aktywności Sportowej NOGORE
  • 3. Kobrinecs Damirs / Karate Skola

24. kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg

  • 1. Kopyciński Maciej / KS Budokai Lublin
  • 2. Dyczewski Aleksander / SCK BIAŁYSTOK
  • 3. Patyk Szymon / Radomski Klub Sportów Walki BUDOKAI
  • 3. Miguša Adrians / Karate Skola

25. kadeci młodsi 8 - 9 lat + 35 kg

  • 1. Maliks Marks / LKKL
  • 2. Smerechuk Ivan / KSW Bushi
  • 3. Kilimnik Tymon / KAZOKU
  • 3. Rydel Borys / Akademia Rozwoju i Aktywności Sportowej NOGORE

26. kadeci 10 - 11 lat - 30 kg

  • 1. Kučerovskis Dominiks / LKKL
  • 2. Hernik Piotr / Klub Karate Sportowego Kumite Łódź
  • 3. Gonarczuk Franciszek / KSW Bushi
  • 3. Strzyżewski Adam / UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria

27. kadeci 10 - 11 lat - 35 kg

  • 1. Słoniewski Alan / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
  • 2. POPOWSKI WOJCIECH / UKS Pancerni
  • 3. Chrzanowski Stanisław / UKS Pancerni
  • 3. Głowacki Julian / Warszawski Klub Sportowy Syrena

28. kadeci 10 - 11 lat - 40 kg

  • 1. Alancewicz Ignacy / Akademia Rozwoju i Aktywności Sportowej NOGORE
  • 2. Cholewa Mateusz / KS Budokai Lublin
  • 3. Drozdowski Adam / Klub Karate .,,Trójka" Sandomierz
  • 3. Woźniak Oliver / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN

29. kadeci 10 - 11 lat - 45 kg

  • 1. Nechyporenko Hordii / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN
  • 2. TRZASKAŁA FRANCISZEK / UKS Pancerni
  • 3. TRZCIŃSKI BRUNO / UKS Pancerni
  • 3. Mikulak Antoni / Akademia Rozwoju i Aktywności Sportowej NOGORE

30. kadeci 10 - 11 lat + 45 kg

  • 1. KASPRZAK KRZYSZTOF / UKS Pancerni
  • 2. Kučerovskis Marks / LKKL
  • 3. Wilimski Maximilian / Akademia Rozwoju i Aktywności Sportowej NOGORE

31. młodzicy 12 - 13 lat - 35 kg

  • 1. Zamąciński Jan / SCK BIAŁYSTOK
  • 2. Oleśkiewicz Szymon / KSW Bushi
  • 3. Siwicki Fabian / Akademia Rozwoju i Aktywności Sportowej NOGORE

32. młodzicy 12 - 13 lat - 40 kg

  • 1. Dubrova Illia / Klub Karate Sportowego Kumite Łódź
  • 2. Połosa Krzysztof / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
  • 3. Korczak Jakub / Radomska Akademia Kyokushin Karate
  • 3. Wojciechowski Tytus / UKS Pancerni

33. młodzicy 12 - 13 lat - 45 kg

  • 1. Skowron Piotr / UKS Mushin
  • 2. Waleski Krystian / Radomska Akademia Kyokushin Karate
  • 3. Łuczyński Wiktor / UKS Pancerni

34. młodzicy 12 - 13 lat - 50 kg

  • 1. Karpesh Michał / KSW Bushi
  • 2. Marczak Bartosz / KSW Bushi
  • 3. PSUJA SZYMON / UKS Pancerni
  • 3. Boryło Michał / UKS Pancerni

35. młodzicy 12 - 13 lat + 55 kg

  • 1. NEGADOWSKI JAKUB / UKS Pancerni
  • 2. Giza Patryk / UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria
  • 3. Gałązka Mikołaj / Akademia Rozwoju i Aktywności Sportowej NOGORE
  • 3. Religa Mateusz / UKS Pancerni

36. juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 60 kg

  • 1. Celiński Oskar / KSW Bushi
  • 2. Dymkowski Patryk / KSW Bushi
  • 3. Słomka Szymon / Radomska Akademia Kyokushin Karate

37. juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 65 kg

  • 1. Danilovičs Nikita / Karate Skola
  • 2. Wołczyński Marcel / Radomski Klub Sportów Walki BUDOKAI
  • 3. Góra Jakub / KSW Bushi

38. juniorzy młodsi 14 - 15 lat + 65 kg

  • 1. Stachyra Piotr / KSW Bushi
  • 2. Niedźwiedzki Wiktor / Warszawski Klub Sportowy Syrena
  • 3. Daszkiewicz Jan / UKS Pancerni

39. juniorzy 16 - 17 lat open

  • 1. BARWIŃSKI JACEK / Krakowska Akademia Sportu
  • 2. Rak Lukian / Klub Karate Sportowego Kumite Łódź

All Kick Zaawansowani

40. kadetki młodsze 8 - 9 lat - 25 kg

  • 1. Skuza Julia / Kyokushin Team Wasilków
  • 2. Hyla Alicja / KSW Bushi
  • 3. Iwanowska Gabriela / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
  • 3. NIEDZIAŁEK KAROLINA / BUSHIDO

41. kadetki młodsze 8 - 9 lat - 30 kg

  • 1. Sieradzka Anna / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN
  • 2. Łabuda Hanna / KSW Bushi
  • 3. Praszczyk Blanka / KS Budokai Lublin

42. kadetki młodsze 8 - 9 lat - 35 kg

  • 1. Mordana Valerija / Karate Skola
  • 2. Argalska Hanna / Szczycieński Klub Kyokushin Karate

43. kadetki 10 - 11 lat - 30 kg

  • 1. Kowala Antonina / KSW Bushi
  • 2. Nahodkina Valerija / Karate Skola
  • 3. Ostrowska Aleksandra / Kyokushin Team Wasilków
  • 3. Dziadczyk Celina / Opolski Klub Karate Kyokushin

44. kadetki 10 - 11 lat - 35 kg

  • 1. Aronowicz Maja / Kyokushin Team Wasilków
  • 2. Kwiecień Maria / KS Budokai Lublin
  • 3. Liege Katalina / Karate Skola
  • 3. Romanik Aleksandra / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN

45. kadetki 10 - 11 lat - 42 kg

  • 1. Stasińska Anna / Bydgoski Klub Karate KYOKUSHIN
  • 2. GĄSIEWSKA KAJA / BUSHIDO
  • 3. Kot Aleksandra / KSW Bushi
  • 3. Matwijczuk Natalia / KS Budokai Lublin

46. młodziczki 12 - 13 lat - 40 kg

  • 1. Martseniuk Polina / Karate Skola
  • 2. Wodzyńska Maja / KS Budokai Lublin
  • 3. Cacek Maja / UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria
  • 3. Tymińska Michalina / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN

47. młodziczki 12 - 13 lat - 45 kg

  • 1. Cichocka Martyna / KS Budokai Lublin
  • 2. Krilova Anna / Karate Skola
  • 3. Czerniawska Natalia / Radomska Akademia Kyokushin Karate
  • 3. Lepiarz Emilia / KS Budokai Lublin

48. młodziczki 12 - 13 lat - 50 kg

  • 1. Rogulska Marcelina / KSW Bushi
  • 2. Walez Antonina / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN
  • 3. MUCHA DOROTA / Krakowska Akademia Sportu
  • 3. Józefczyk-Dzigda Dominika / KSW Bushi

49. młodziczki 12 - 13 lat - 60 kg

  • 1. Pawłowska Lena / UKS Pancerni
  • 2. Mołdoch Alicja / KS Budokai Lublin

50. młodziczki 12 - 13 lat + 60 kg

  • 1. Narożniak Amelia / UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria
  • 2. Augustyniak Gabriela / KAZOKU
  • 3. Ewert Laura / Limanowski Klub Kyokushin Karate
  • 3. Godlewska Milena / Szczycieński Klub Kyokushin Karate

51. juniorki młodsze 14 - 15 lat - 45 kg

  • 1. Loiko Daria / Klub Karate Sportowego Kumite Łódź
  • 2. Badowicz Julia / Radomska Akademia Kyokushin Karate
  • 3. Bublias Maria / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
  • 3. Lipshei Arina / Klub Kyokushin Karate im. M. Oyama

52. juniorki młodsze 14 - 15 lat - 50 kg

  • 1. Belavina Milana / Karate Skola
  • 2. Marczak Patrycja / KS Budokai Lublin
  • 3. Rytczak Karolina / Klub Karate Sportowego Kumite Łódź
  • 3. Korobowicz Natalia / UKS Pancerni

53. juniorki młodsze 14 - 15 lat - 55 kg

  • 1. Molska Maja / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN
  • 2. Mańka Gabriela / Klub Sportowy Karate Kyokushin - Leszno
  • 3. Marczak Anna / KSW Bushi
  • 3. Kręcidło Patrycja / Leżajski Klub Kyokushin Karate

54. juniorki młodsze 14 - 15 lat + 55 kg

  • 1. Skorek Angelika / Skarżyski Klub Sportów Walki 'Kyokushin-Karate'
  • 2. Dragun Łucja / Szczycieński Klub Kyokushin Karate
  • 3. Kozłowska Hanna / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN
  • 3. Błąkała Gabriela / Radomska Akademia Kyokushin Karate

55. juniorki 16 - 17 lat - 50 kg

  • 1. Trybuś Oliwia / Inowrocławski Klub Kyokushin
  • 2. Oleksiak Maja / Skarżyski Klub Sportów Walki 'Kyokushin-Karate'
  • 3. Sztonyk Nadia / Nowosolski Klub Karate Kyokushin

56. juniorki 16 - 17 lat - 55 kg

  • 1. Gabrychowicz Katarzyna / Lipnowski Klub Kyokushin Karate
  • 2. Sokół Wiktoria / Skarżyski Klub Sportów Walki 'Kyokushin-Karate'
  • 3. Kucharska Julia / Samurai Spirit Dojo
  • 3. Essel Urszula / Nowosolski Klub Karate Kyokushin

57. juniorki 16 - 17 lat - 60 kg

  • 1. Aleksandrowicz Wiktoria / Skarżyski Klub Sportów Walki 'Kyokushin-Karate'
  • 2. Migała Urszula / Rzeszowski Klub Karate Kyokushin
  • 3. Kozera Julia / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN
  • 3. Sieradzka Amelia / KSW Bushi

58. juniorki 16 - 17 lat - 65 kg

  • 1. Dudek Natalia / KSW Bushi
  • 2. Nędza Lena / Klub Sportowy Karate Kyokushin - Leszno
  • 3. Bobrowska Kinga / UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria

59. juniorki 16 - 17 lat + 65 kg

  • 1. Poźniak Maria / Klub Sportowy Karate Kyokushin - Leszno
  • 2. Janiszak Adrianna / Bydgoski Klub Karate KYOKUSHIN
  • 3. Wiśniewska Zuzanna / Skarżyski Klub Sportów Walki 'Kyokushin-Karate'
  • 3. Vacek Aleksandra / Samurai Spirit Dojo

60. kadeci młodsi 8 - 9 lat - 25 kg

  • 1. Bobrowski Wojciech / UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria
  • 2. Kulesza Sebastian / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
  • 3. Markowski Julian / Łomiankowski Klub Sportów Walki Kobra
  • 3. Hyla Stanisław / KSW Bushi

61. kadeci młodsi 8 - 9 lat - 30 kg

  • 1. Gabrens Dominiks / Karate Skola
  • 2. Klimek Oskar / Bielski klub Karate Kyokushin
  • 3. Liepinš Jekabs / Karate Skola
  • 3. Przychodko Adam / Szczycieński Klub Kyokushin Karate

62. kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg

  • 1. Liepinš Ragnars / Karate Skola
  • 2. Zaniewski Damian / Kyokushin Team Wasilków
  • 3. Hyla Antoni / KSW Bushi

63. kadeci 10 - 11 lat - 30 kg

  • 1. Tyszka Igor / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN
  • 2. Žuks Vitalijs / Karate Skola
  • 3. Višnakovs Volodars / LKKL
  • 3. Moszczyński Zachar / Szczycieński Klub Kyokushin Karate

64. kadeci 10 - 11 lat - 35 kg

  • 1. Atanasov Alexandr / Klub Karate Kyokushin Legnica
  • 2. Solovjovs Miroslavs / Karate Skola
  • 3. Arciszewski Leon Grzegorz / Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski
  • 3. Dulić Aleksander / Warszawski Klub Sportowy Syrena

65. kadeci 10 - 11 lat - 40 kg

  • 1. WYRWICKI MACIEJ / BUSHIDO
  • 2. NIEDZIAŁEK TOMASZ / BUSHIDO
  • 3. AL-MASLI JAN / BUSHIDO
  • 3. Kocenko Paweł / Akademia Rozwoju i Aktywności Sportowej NOGORE

66. kadeci 10 - 11 lat - 45 kg

  • 1. Melnikovs Aleksejs / LKKL
  • 2. Burliński Antoni / Szczycieński Klub Kyokushin Karate
  • 3. Wąsowicz Maksymilian / KSW Bushi
  • 3. Derkach Hryhorii / Bielski klub Karate Kyokushin

67. kadeci 10 - 11 lat - 55 kg

  • 1. Księżopolski Michał / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
  • 2. Zaniewski Patryk / Kyokushin Team Wasilków
  • 3. Sieradzki Robert / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN
  • 3. Skibiński Nikodem / Szczycieński Klub Kyokushin Karate

68. kadeci 10 - 11 lat + 55 kg

  • 1. Troshyn Denis / KSW Bushi
  • 2. Brzeziński Jan / Łomiankowski Klub Sportów Walki Kobra

69. młodzicy 12 - 13 lat - 32 kg

  • 1. Bimbiruls Arturs / LKKL
  • 2. WIECZOREK KRZYSZTOF / BUSHIDO
  • 3. Drabek Karol / KSW Bushi
  • 3. Bartosz Kościołek / KSW Bushi

70. młodzicy 12 - 13 lat - 35 kg

  • 1. Woźny Jakub / Leżajski Klub Kyokushin Karate
  • 2. Kuciński Szymon / SCK BIAŁYSTOK
  • 3. Adaszewski Leon / KSW Bushi
  • 3. Bratishko Illia / KSW Bushi

71. młodzicy 12 - 13 lat - 40 kg

  • 1. Bogacovs Nikita / LKKL
  • 2. Wolski Maksymilian / Klub Karate Sportowego Kumite Łódź
  • 3. Cyruliński Alan / Warszawski Klub Sportowy Syrena
  • 3. Budek Stanisław / UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria

72. młodzicy 12 - 13 lat - 45 kg

  • 1. Yaroshynskyi Dominik / Klub Karate Kyokushin Legnica
  • 2. Lubowicki Hubert / KSW Bushi
  • 3. Dzwonkowski Ignacy / Łomiankowski Klub Sportów Walki Kobra
  • 3. Paluszkiewicz Euzebiusz / UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria

73. młodzicy 12 - 13 lat - 50 kg

  • 1. KrasiLščikovs Serafims / LKKL
  • 2. WENECKI BRUNO / Krakowska Akademia Sportu
  • 3. Halota Tymoteusz / Limanowski Klub Kyokushin Karate
  • 3. Grafs Igors / LKKL

74. młodzicy 12 - 13 lat - 55 kg

  • 1. Suhlovs Timofejs / Karate Skola
  • 2. Mroczek Adam / UKS Pancerni
  • 3. Sobczak Emil / Nowosolski Klub Karate Kyokushin
  • 3. Dybowski Adam / Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai

75. młodzicy 12 - 13 lat - 60 kg

  • 1. Milewski Jakub / UKS Pancerni
  • 2. Troshyn Gleb / KSW Bushi

76. młodzicy 12 - 13 lat + 60 kg

  • 1. Cymerman Damian / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
  • 2. Rostkowski Adam / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
  • 3. Gałan Norbert / KS Budokai Lublin
  • 3. Częstochowski Ignacy / Nowosolski Klub Karate Kyokushin

77. juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 45 kg

  • 1. Liepinš Miks / Karate Skola
  • 2. Zamecki Juliusz / UKS Pancerni

78. juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 55 kg

  • 1. Skonieczny Piotr / Inowrocławski Klub Kyokushin
  • 2. Kordek Szymon / Akademia Rozwoju i Aktywności Sportowej NOGORE
  • 3. Korolov Davyd / Opolski Klub Karate Kyokushin
  • 3. Tkaczyk Robert / KS Budokai Lublin

79. juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 60 kg

  • 1. Kwasiborski Adam / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
  • 2. Kęska Igor / Limanowski Klub Kyokushin Karate
  • 3. Piórkowski Igor / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN
  • 3. Tsybulko Ostap / Klub Kyokushin Karate im. M. Oyama

80. juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 65 kg

  • 1. Radzki Bartosz / KS Budokai Lublin
  • 2. WARZECHA KACPER / Krakowska Akademia Sportu
  • 3. Sośnicki Kacper / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
  • 3. Benerat Bartosz Tymon / Radomska Akademia Kyokushin Karate

81. juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 70 kg

  • 1. Melnikovs Kirils / LKKL
  • 2. Skobeiko Ralfs / Karate Skola
  • 3. Baran Filip / Leżajski Klub Kyokushin Karate
  • 3. Maciński Marcel / UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria

82. juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 80 kg

  • 1. Kuryś Michał / Leżajski Klub Kyokushin Karate
  • 2. Akacki Mateusz / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai

83. juniorzy młodsi 14 - 15 lat + 80 kg

  • 1. Boychuk Maks / Senshi Team Czech Republic
  • 2. Rychel Wojciech / Leżajski Klub Kyokushin Karate
  • 3. Domagała Wiktor / Nowosolski Klub Karate Kyokushin
  • 3. Gościniec Adam / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai

84. juniorzy 16 - 17 lat - 60 kg

  • 1. Gailis Ričards Rudolfs / Karate Skola
  • 2. Dragun Aleks / Szczycieński Klub Kyokushin Karate
  • 3. Sara Dominik / Limanowski Klub Kyokushin Karate
  • 3. Cydejko Aleksander / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai

85. juniorzy 16 - 17 lat - 65 kg

  • 1. Khobot Ihor / Senshi Team Czech Republic
  • 2. Krzywicki Aleksander / Klub Karate Kyokushin Legnica
  • 3. Piwowoński Bartłomiej / Klub Sportowy Karate Kyokushin - Leszno
  • 3. Tymiński Filip / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN

86. juniorzy 16 - 17 lat - 70 kg

  • 1. Wituła Antoni / Inowrocławski Klub Kyokushin
  • 2. Stachula Stanisław / Leżajski Klub Kyokushin Karate
  • 3. Gawrysiuk Nikodem / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN
  • 3. Jóźwicki Grzegorz / KSW Bushi

87. juniorzy 16 - 17 lat - 75 kg

  • 1. Gawrysiuk Igor / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN
  • 2. Kaperzyński Olgierd / Łomiankowski Klub Sportów Walki Kobra

88. juniorzy 16 - 17 lat + 85 kg

  • 1. Malinowski Jakub / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN
  • 2. Derdzikowski Marcel / Inowrocławski Klub Kyokushin

Full kontakt +18 lat

89. seniorki 18 - 34 lat - 60 kg

  • 1. Tarczyńska Paulina / SEKAI
  • 2. Valeria Vus / UKS Mushin
  • 3. Atłas Oliwia / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN

90. seniorki 18 - 34 lat + 60 kg

  • 1. Yaroshynska Anna / Klub Karate Kyokushin Legnica
  • 2. Binone Aleksandra / Karate Skola
  • 3. Kosiec Sandra / Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai
  • 3. Kornacka Wiktoria / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN

91. seniorzy 18 - 34 lat - 80 kg

  • 1. Stasiński Paweł / Bydgoski Klub Karate KYOKUSHIN
  • 2. Skrypka Dmytro / Bielski klub Karate Kyokushin
  • 3. Kwieciński Maciej / Klub Kyokushin Karate im. M. Oyama
  • 3. Yaroshynskyi Yan / Klub Karate Kyokushin Legnica

92. seniorzy 18 - 34 lat - 90 kg

  • 1. Pakiet Jakub / Opolski Klub Karate Kyokushin
  • 2. Andriksons Edgars / Karate Skola
  • 3. Bojarski Paweł / UKS Pancerni

93. seniorzy 18 - 34 lat + 90 kg

  • 1. Rzeszótko Paweł / UKS Pancerni
  • 2. Barański Mikołaj / Szczycieński Klub Kyokushin Karate
  • 3. Kornacki Mateusz / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN

SENIOR pierwszy krok

94. seniorzy I krok 18 - 34 lat open

  • 1. Kensy Jakub / Klub Kyokushin Karate im. M. Oyama
  • 2. Gaborek Dawid / KS Budokai Lublin
  • 3. Dąbrowski Rafał / Klub Sportowy OYAMA TEAM

SENIOR 35+

95. seniorzy 35+

  • 1. Halota Dariusz / Limanowski Klub Kyokushin Karate
  • 2. Witkowski Maciej / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN
  • 3. Staszczak Marcin / KSW Bushi

KATA od 8 Kyu

96. Kata kobiet

  • 1. Gabrychowicz Katarzyna / Lipnowski Klub Kyokushin Karate
  • 2. Migała Urszula / Rzeszowski Klub Karate Kyokushin
  • 3. Tarczyńska Paulina / SEKAI

97. Kata mężczyzn

  • 1. Śliwa Miłosz / Bielski klub Karate Kyokushin
  • 2. Witkowski Łukasz / KSW Bushi
  • 3. Piwowoński Bartłomiej / Klub Sportowy Karate Kyokushin - Leszno


Klasyfikacja drużynowa



Rank Team Pt G S B
1 KSW Bushi 111 11 12 20
2 Karate Skola 96 13 9 4
3 UKS Pancerni 59 6 5 14
4 Klub Sportów Walki KYOKUSHIN 56 6 4 14
5 KS Budokai Lublin 48 4 7 7
6 Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai 47 4 7 6
7 LKKL 45 8 1 2
8 Skarżyski Klub Sportów Walki 'Kyokushin-Karate' 42 6 3 3
9 Klub Karate Sportowego Kumite Łódź 36 4 4 4
10 Akademia Rozwoju i Aktywności Sportowej NOGORE 29 1 4 12
11 UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria 26 3 1 8
12 BUSHIDO 22 2 3 3
13 SCK BIAŁYSTOK 21 2 3 2
14 Szczycieński Klub Kyokushin Karate 21 0 5 6
15 Warszawski Klub Sportowy Syrena 20 2 2 4
16 Klub Karate Kyokushin Legnica 19 3 1 1
17 Inowrocławski Klub Kyokushin 18 3 1 0
18 Leżajski Klub Kyokushin Karate 18 2 2 2
19 Kyokushin Team Wasilków 17 2 2 1
20 Radomska Akademia Kyokushin Karate 17 1 2 6
21 Bydgoski Klub Karate KYOKUSHIN 13 2 1 0
22 Klub Sportowy Karate Kyokushin - Leszno 13 1 2 2
23 Krakowska Akademia Sportu 12 1 2 1
23 Bielski klub Karate Kyokushin 12 1 2 1
24 Limanowski Klub Kyokushin Karate 11 1 1 3
25 Łomiankowski Klub Sportów Walki Kobra 11 0 3 2
26 Lipnowski Klub Kyokushin Karate 10 2 0 0
26 Senshi Team Czech Republic 10 2 0 0
27 UKS Mushin 9 1 1 1
28 Klub Kyokushin Karate im. M. Oyama 8 1 0 3
28 Opolski Klub Karate Kyokushin 8 1 0 3
29 SEKAI 6 1 0 1
30 Rzeszowski Klub Karate Kyokushin 6 0 2 0
31 Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai 5 0 1 2
32 Nowosolski Klub Karate Kyokushin 5 0 0 5
33 Klub Sportowy OYAMA TEAM 4 0 1 1
33 Radomski Klub Sportów Walki BUDOKAI 4 0 1 1
33 KAZOKU 4 0 1 1
34 Kumite Klub 3 0 1 0
35 Samurai Spirit Dojo 2 0 0 2
36 Klub Karate .,,Trójka" Sandomierz 1 0 0 1
36 Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski 1 0 0 1
37 KSW 0 0 0 0
37 Siedlecki Klub Karate Arigato 0 0 0 0
37 Katei Dąbrowa Górnicza 0 0 0 0
37 Klub Karate 0 0 0 0
37 Klub Karate Kyokushin Nintai 0 0 0 0
37 Akademia Mistrzów 0 0 0 0
37 Stowarzyszenie Smok 0 0 0 0
37 Dojo Den-Max 0 0 0 0
37 Kazoku 0 0 0 0
37 Klub Sportowy Oyama Lublin 0 0 0 0