Klasyfikacja indywidualna
OPEN IKAK POLAND CHAMPIONSHIP
XVII Turniej Karate Kyokushinkai
22.05.2022
Na turniej zgłosiło się 297 zawodników z 20 klubów karate
Zaawansowani
1. kadetki młodsze 8 - 9 lat - 30 kg
- 1. Kijas Karolina / Kyokushin Team Wasilków
- 2. Aronowicz Maja / Kyokushin Team Wasilków
- 3. Liepiņa Enija Marta / Latvian National Team
- 3. Nahodkina Valerija / Latvian National Team
2. kadetki 10 - 11 lat - 30 kg
- 1. Sochoń Nadia / Kyokushin Team Wasilków
- 2. Tokarska Julia / Kyokushin Team Wasilków
- 3. Uliana Kudria / Latvian National Team
3. kadetki 10 - 11 lat - 35 kg
- 1. Martseniuk Polina / Latvian National Team
- 2. Cichocka Martyna / KS Budokai Lublin
- 3. Lepiarz Emilia / KS Budokai Lublin
- 3. Zalewska Maja / UKS Pancerni
4. kadetki 10 - 11 lat - 45 kg
- 1. Krilova Anna / Latvian National Team
- 2. Hoheisel Dominika / "Satori" Klub Karate Kyokushinkai IFK
- 3. Buława Zuzanna / KS Budokai Lublin
5. młodziczki 12 - 13 lat - 40 kg
- 1. Łysik Marta / KSW Bushi
- 2. Dąbrowa Zuzanna / Klub Karate Kyokushinkaikan Góra Kalwaria KIME
- 3. Wrzosek Natalia / Klub Karate Kyokushinkaikan Góra Kalwaria KIME
- 3. Zych Hanna / Akademia Sztuk Walki Siedlce
6. młodziczki 12 - 13 lat - 45 kg
- 1. Belavina Milana / Latvian National Team
- 2. Rogowska Iga / Klub Karate Shinkyokushin Kazoku
- 3. Molska Maja / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN
- 3. Pluta Zuzanna / KSW Bushi
7. młodziczki 12 - 13 lat - 50 kg
- 1. Oliwia Osica / KSW Bushi
- 2. Głębicka Helena / Klub Karate Shinkyokushin Kazoku
- 3. Gazda Maja / Klub Karate Kyokushinkaikan Góra Kalwaria KIME
8. młodziczki 12 - 13 lat + 50 kg
- 1. Skorek Angelika / Skarżyski Klub Sportów Walki 'Kyokushin-Karate'
- 2. Błąkała Gabriela / Radomska Akademia Kyokushin Karate
- 3. Łopato Zuzanna / Kyokushin Team Wasilków
- 3. Iwan Zuzanna / Klub Karate Kyokushinkaikan Góra Kalwaria KIME
9. juniorki młodsze 14 - 15 lat - 50 kg
- 1. Sieradzka Amelia / KSW Bushi
- 2. Oleksiak Maja / Skarżyski Klub Sportów Walki 'Kyokushin-Karate'
- 3. Sokół Wiktoria / Skarżyski Klub Sportów Walki 'Kyokushin-Karate'
- 3. Koch Aleksandra / KSW Bushi
10. juniorki młodsze 14 - 15 lat - 60 kg
- 1. Aleksandrowicz Wiktoria / Skarżyski Klub Sportów Walki 'Kyokushin-Karate'
- 2. Wolszczak Lena / Radomska Akademia Kyokushin Karate
- 3. Zelek Jagoda / Limanowski Klub Kyokushin Karate
- 3. Sadza Aleksandra / Skarżyski Klub Sportów Walki 'Kyokushin-Karate'
11. juniorki młodsze 14 - 15 lat + 60 kg
- 1. Wiśniewska Zuzanna / Skarżyski Klub Sportów Walki 'Kyokushin-Karate'
- 2. Łapińska Maria / Kyokushin Team Wasilków
- 3. Dąbrowska Kamila / "Satori" Klub Karate Kyokushinkai IFK
- 3. Bobrowska Kinga / UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria
12. juniorki 16 - 17 lat - 55 kg
- 1. Pasek Ewa / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
- 2. Rudnicka Julia / "Satori" Klub Karate Kyokushinkai IFK
13. juniorki 16 - 17 lat - 65 kg
- 1. Kempista Weronika / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
- 2. Arinina Wiktoria / KSW Bushi
14. kadeci młodsi 8 - 9 lat - 25 kg
- 1. Tyszka Igor / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN
- 2. Gabrens Dominiks / Latvian National Team
15. kadeci młodsi 8 - 9 lat - 30 kg
- 1. Bereznevs Akims / Latvian National Team
- 2. Delmanowicz Mateusz / KS Budokai Lublin
- 3. Bimbiruls Arturs / Latvian National Team
- 3. Bazarovs Mirlans / Latvian National Team
16. kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg
- 1. Milewski Cyprian / Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski
- 2. MAKOVEJEVS KIRILS / Latvian National Team
17. kadeci młodsi 8 - 9 lat + 35 kg
- 1. Lipka Aleksandrs / Latvian National Team
- 2. Siejka Antoni / Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski
18. kadeci 10 - 11 lat - 30 kg
- 1. DANYLO PANCHENKO / Latvian National Team
- 2. CIRCĀNS TREVISS / Latvian National Team
- 3. Nawrocki Wiktor / UKS Pancerni
19. kadeci 10 - 11 lat - 35 kg
- 1. Kalnītis Mihaels / Latvian National Team
- 2. Nesterow Radosław / "Satori" Klub Karate Kyokushinkai IFK
- 3. Bazarovs Kabirs / Latvian National Team
20. kadeci 10 - 11 lat - 45 kg
- 1. Bimbiruls Roberts / Latvian National Team
- 2. Biczyk Adrian / UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria
- 3. Wójcik Antoni / Limanowski Klub Kyokushin Karate
- 3. Karwat Aleksander / KS Budokai Lublin
21. kadeci 10 - 11 lat + 45 kg
- 1. Cymerman Damian / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
- 2. Skiepko Szymon / Kyokushin Team Wasilków
- 3. Szawarejko Oliwier / Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski
- 3. Shkuratau Aleksejs / Latvian National Team
22. młodzicy 12 - 13 lat - 35 kg
- 1. Liepiņš Miks / Latvian National Team
- 2. KĻEPACKIS ARTŪRS / Latvian National Team
- 3. Montewka Samuel / Akademia Sztuk Walki Siedlce
23. młodzicy 12 - 13 lat - 40 kg
- 1. Pawlik Nikodem / KSW Bushi
- 2. Delmanowicz Bartosz / KS Budokai Lublin
- 3. Pawluk Bartosz / KS Budokai Lublin
- 3. Wilczyński Filip / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
24. młodzicy 12 - 13 lat - 45 kg
- 1. Polak Błażej / KSW Bushi
- 2. Piórkowski Igor / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN
- 3. Wielądek Przemysław / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
- 3. Strzelczyk Kacper / UKS Pancerni
25. młodzicy 12 - 13 lat - 55 kg
- 1. HORBATOVSKYI NAZAR / Kazoki
- 2. Liepiņš Leo / Latvian National Team
- 3. Radzki Bartosz / KS Budokai Lublin
- 3. Koćmierowski Wojciech / SCK BIAŁYSTOK
26. młodzicy 12 - 13 lat + 55 kg
- 1. Król Bartosz / KS Budokai Lublin
- 2. Meļņikovs Kirils / Latvian National Team
- 3. Akacki Mateusz / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
- 3. Maciński Marcel / UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria
27. juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 45 kg
- 1. Gailis Ričards Rūdolfs / Latvian National Team
- 2. Dyrek Szymon / Limanowski Klub Kyokushin Karate
28. juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 55 kg
- 1. Pękala Alan / Limanowski Klub Kyokushin Karate
- 2. Byszewski Maciej / Akademia Sztuk Walki Siedlce
- 3. Wojtyła Rafał / "Satori" Klub Karate Kyokushinkai IFK
- 3. Kempisty Olgierd / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
29. juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 65 kg
- 1. Chotkowski Paweł / Klub Karate Kyokushinkaikan Góra Kalwaria KIME
- 2. Chodnicki Cezary / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN
- 3. Zych Szymon / Skarżyski Klub Sportów Walki 'Kyokushin-Karate'
- 3. Kowalski Tomasz / "Satori" Klub Karate Kyokushinkai IFK
30. juniorzy młodsi 14 - 15 lat + 65 kg
- 1. Starosta Franciszek / SCK BIAŁYSTOK
- 2. Bulanda Brajan / Limanowski Klub Kyokushin Karate
- 3. Drewnik Norbet / UKS Pancerni
- 3. Bangura Daniło / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
31. juniorzy 16 - 17 lat - 65 kg
- 1. Cydejko Aleksander / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
- 2. Daniels Trabo / Latvian National Team
- 3. Fabrycki Szymon / Klub Sportowy Akademia Sztuk Walki
32. juniorzy 16 - 17 lat - 70 kg
- 1. Struski Filip / "Satori" Klub Karate Kyokushinkai IFK
- 2. HORBATOVSKYI VLADYSLAV / Kazoki
- 3. Czerwiec Szymon / "Satori" Klub Karate Kyokushinkai IFK
33. juniorzy 16 - 17 lat - 80 kg
- 1. Paryż Adam / UKS Pancerni
- 2. Nejfeld Filip / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN
34. juniorzy 16 - 17 lat + 80 kg
- 1. Żmijewski Krystian / Skarżyski Klub Sportów Walki 'Kyokushin-Karate'
- 2. Kulesza Karol / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
Pomarańczowe Pasy
35. dzieci (dziewczęta) - 25 kg
- 1. Sieradzka Ania / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN
- 2. Skuza Julia / Kyokushin Team Wasilków
- 3. Iwanowska Gabriela / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
- 3. Rudnik Róża / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
36. dzieci (dziewczęta) - 30 kg
- 1. Matusiak Adrianna / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
- 2. Chomicz Patrycja / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
37. kadetki młodsze 8 - 9 lat - 25 kg
- 1. Bagińska Marysia / Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski
- 2. Tyszka Blanka / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN
- 3. Danilczuk Zuzia / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN
- 3. Borkowska Oliwia / Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski
38. kadetki młodsze 8 - 9 lat - 30 kg
- 1. Skorek Jessica / Skarżyski Klub Sportów Walki 'Kyokushin-Karate'
- 2. Sosnowska Alicja / KS Budokai Lublin
- 3. Kwiatkowska Alicja / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
- 3. Mindak Aleksandra / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
39. kadetki młodsze 8 - 9 lat + 30 kg
- 1. Kwasiborska Aleksandra / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
- 2. Adamczewska Anna / Kyokushin Team Wasilków
- 3. Rakoczy Anastazja / KS Budokai Lublin
- 3. Rakoczy Aurelia / KS Budokai Lublin
40. kadetki 10 - 11 lat - 35 kg
- 1. Kalinowska Wiktoria / Kyokushin Team Wasilków
- 2. Sosnowska Maja / KS Budokai Lublin
- 3. Sienkiewicz Gabriela / Kyokushin Team Wasilków
- 3. Czerniawska Natalia / Radomska Akademia Kyokushin Karate
41. kadetki 10 - 11 lat - 45 kg
- 1. Capa Adrija Anete / Latvian National Team
- 2. Jałoszewska Katarzyna / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
- 3. Arcimiuk Paulina / Kyokushin Team Wasilków
- 3. Jankowska Kinga / Klub Sportowy Akademia Sztuk Walki
42. kadetki 10 - 11 lat + 45 kg
- 1. Plewko Tamara / KS Budokai Lublin
- 2. Macińska Dominika / UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria
- 3. Dąbrowska Wiktoria / UKS Pancerni
- 3. Kowalczyk Maja / KS Budokai Lublin
43. młodziczki 12 - 13 lat - 40 kg
- 1. Stawinoga Klaudia / KS Budokai Lublin
- 2. Karwacka Julia / KS Budokai Lublin
44. młodziczki 12 - 13 lat - 50 kg
- 1. Marczak Patrycja / KS Budokai Lublin
- 2. Kłosińska Łucja / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN
- 3. Radomska Kinga / KSW Bushi
- 3. Wójtowicz Adrianna / KS Budokai Lublin
45. młodziczki 12 - 13 lat + 50 kg
- 1. Trochimiak Izabella / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
- 2. Rębowska Julia / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
- 3. Zaboroś Lena / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
46. kadeci młodsi 5 - 6 lat - 25 kg
- 1. LANKOVSKIS REINIS / Latvian National Team
- 2. Dubrovskis Mikaels / Latvian National Team
- 3. Nahodkins Dominiks / Latvian National Team
- 3. Owczarek Aleks / UKS Pancerni
47. kadeci młodsi 5 - 6 lat + 25 kg
- 1. Dyczewski Aleksander / SCK BIAŁYSTOK
- 2. Łepkowski Franciszek / Klub Sportowy Akademia Sztuk Walki
48. dzieci (chłopcy) 7 lat - 23 kg
- 1. Jóźwicki Bartosz / SCK BIAŁYSTOK
- 2. Hołownia Leon / SCK BIAŁYSTOK
- 3. Pacocha Natan / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
- 3. Sieniuta Aleksander / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
49. dzieci (chłopcy) 7 lat + 23 kg
- 1. Gryko Natan / Kyokushin Team Wasilków
- 2. Adamczewski Juliusz / Kyokushin Team Wasilków
- 3. Klok Maciej / Kyokushin Team Wasilków
- 3. Liepiņš Ragnars / Latvian National Team
50. kadeci młodsi 8 - 9 lat - 25 kg
- 1. Khomenko Matviy / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN
- 2. Skłodowski Maciej / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
- 3. Księżopolski Piotr / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
- 3. Milewski Antoni / SCK BIAŁYSTOK
51. kadeci młodsi 8 - 9 lat - 30 kg
- 1. DUDEK Michal / KSW Bushi
- 2. Sielecki Jan / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
- 3. Prokopczuk Aleksander / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
- 3. Puton Ernest / Radomska Akademia Kyokushin Karate
52. kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg
- 1. Gutowski Alan / Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski
- 2. Kubicki Marcel / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
- 3. Lotter Dawid / KS Budokai Lublin
- 3. Śledziński Marcel / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
53. kadeci młodsi 8 - 9 lat + 35 kg
- 1. Księżopolski Michał / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
- 2. Młot Krzysztof / UKS Pancerni
- 3. Tkaczyk Wojciech / KS Budokai Lublin
- 3. Hordejuk Mateusz / KS Budokai Lublin
54. kadeci 10 - 11 lat - 30 kg
- 1. Klok Mateusz / Kyokushin Team Wasilków
- 2. Zamąciński Jan / SCK BIAŁYSTOK
- 3. Szymański Miłosz / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
- 3. Goleniowski Antoni / UKS Pancerni
55. kadeci 10 - 11 lat - 35 kg
- 1. Lubowicki Hubert / KSW Bushi
- 2. Skanis Edvards Endijs / Latvian National Team
- 3. Rudnik Roch / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
- 3. Zadrożny Kacper / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
56. kadeci 10 - 11 lat - 40 kg
- 1. Pachucki Tymoteusz / Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski
- 2. Chrzanowski Aleks / Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski
- 3. Paluszkiewicz Euzebiusz / UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria
- 3. Faliszewski Dawid / Skarżyski Klub Sportów Walki 'Kyokushin-Karate'
57. kadeci 10 - 11 lat - 45 kg
- 1. Jóźwicki Michał / SCK BIAŁYSTOK
- 2. Zawisza Jakub / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN
58. kadeci 10 - 11 lat + 45 kg
- 1. Gontarczyk Jan / SCK BIAŁYSTOK
- 2. Sribnyi Mark / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
59. młodzicy 12 - 13 lat - 35 kg
- 1. Sieniuta Maksymilian / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
- 2. Gąsienica Antoni / KSW Bushi
60. młodzicy 12 - 13 lat - 45 kg
- 1. Kuleszyk Mikołaj / KS Budokai Lublin
- 2. Piórkowski Jakub / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
- 3. Lipiński Olaf / UKS Pancerni
61. młodzicy 12 - 13 lat - 55 kg
- 1. Bondaruk Radosław / SCK BIAŁYSTOK
- 2. Banasiewicz Kacper / Skarżyski Klub Sportów Walki 'Kyokushin-Karate'
- 3. Skonieczny Hubert / UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria
- 3. Daņilovičs Ņikita / Latvian National Team
Kata
62. Kata do 15 lat
- 1. Adamski Jakub / Skarżyski Klub Sportów Walki 'Kyokushin-Karate'
- 2. Polak Błażej / KSW Bushi
63. Kata pow. 15 lat
- 1. Kozłowska Katarzyna / SCK BIAŁYSTOK
- 2. Kwiatkowska Marta / SCK BIAŁYSTOK
- 3. Pasek Ewa / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai