TOP 10
OPEN IKAK POLAND CHAMPIONSHIP
XVII Turniej Karate Kyokushinkai
22.05.2022
O miejscu na liście decyduje ilość wygranych walk, a następnie punkty zdobyte podczs walki (IPPON, WAZARI, wskazania sędziów)
Kobiety
nazwisko i imię |
miejsce TOP 10 |
kategoria kumite |
klub |
||
---|---|---|---|---|---|
1. |
Bagiska Marysia |
1 |
3 / 160 | 0 / 0 |
kadetki młodsze 8 - 9 lat - 25 kg |
Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski |
2. |
Capa Adrija Anete |
2 |
3 / 102 | 3 / 160 |
kadetki 10 - 11 lat - 45 kg |
Latvian National Team |
3. |
Kalinowska Wiktoria |
3 |
3 / 152 | 3 / 102 |
kadetki 10 - 11 lat - 35 kg |
Kyokushin Team Wasilków |
4. |
Kwasiborska Aleksandra |
4 |
3 / 192 | 3 / 152 |
kadetki młodsze 8 - 9 lat + 30 kg |
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
5. |
Marczak Patrycja |
5 |
3 / 168 | 3 / 192 |
młodziczki 12 - 13 lat - 50 kg |
KS Budokai Lublin |
6. |
Skorek Jessica |
6 |
3 / 146 | 3 / 168 |
kadetki młodsze 8 - 9 lat - 30 kg |
Skarżyski Klub Sportów Walki 'Kyokushin-Karate' |
7. |
Adamczewska Anna |
7 |
2 / 24 | 3 / 146 |
kadetki młodsze 8 - 9 lat + 30 kg |
Kyokushin Team Wasilków |
8. |
Kosiska Łucja |
8 |
2 / 176 | 2 / 24 |
młodziczki 12 - 13 lat - 50 kg |
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
9. |
Plewko Tamara |
9 |
2 / 98 | 2 / 176 |
kadetki 10 - 11 lat + 45 kg |
KS Budokai Lublin |
10. |
Sieradzka Ania |
10 |
2 / 64 | 2 / 98 |
dzieci (dziewczęta) - 25 kg |
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
Mężczyźni
nazwisko i imię |
miejsce TOP 10 |
kategoria kumite |
klub |
||
---|---|---|---|---|---|
1. |
Dudek Michal |
1 |
3 / 120 | 0 / 0 |
kadeci młodsi 8 - 9 lat - 30 kg |
KSW Bushi |
2. |
Khomenko Matviy |
2 |
3 / 200 | 3 / 120 |
kadeci młodsi 8 - 9 lat - 25 kg |
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
3. |
Klok Mateusz |
3 |
3 / 136 | 3 / 200 |
kadeci 10 - 11 lat - 30 kg |
Kyokushin Team Wasilków |
4. |
Lankovskis Reinis |
4 |
3 / 96 | 3 / 136 |
kadeci młodsi 5 - 6 lat - 25 kg |
Latvian National Team |
5. |
Banasiewicz Kacper |
5 |
2 / 72 | 3 / 96 |
młodzicy 12 - 13 lat - 55 kg |
Skarżyski Klub Sportów Walki 'Kyokushin-Karate' |
6. |
Bondaruk Radosaw |
6 |
2 / 128 | 2 / 72 |
młodzicy 12 - 13 lat - 55 kg |
SCK BIAŁYSTOK |
7. |
Chrzanowski Aleks |
7 |
2 / 120 | 2 / 128 |
kadeci 10 - 11 lat - 40 kg |
Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski |
8. |
Dubrovskis Mikaels |
8 |
2 / 160 | 2 / 120 |
kadeci młodsi 5 - 6 lat - 25 kg |
Latvian National Team |
9. |
Gryko Natan |
9 |
2 / 40 | 2 / 160 |
dzieci (chłopcy) 7 lat + 23 kg |
Kyokushin Team Wasilków |
10. |
Gutowski Alan |
10 |
2 / 160 | 2 / 40 |
kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg |
Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski |