Lista startowaVI I.K.O. Matsushima Polish Open Kyokushin Tournament Wasilków 19.11.2022
Lista startowa zawodników
Znaleziono: 137 zawodników
płeć |
nazwisko i imię |
klub |
przydzielona kategoria kumite |
||
---|---|---|---|---|---|
1. |
7299 |
m |
Chiliński Tomasz |
Klub Sportowy Akademia Sztuk Walki | |
2. |
7297 |
m |
Fabrycki Szymon |
Klub Sportowy Akademia Sztuk Walki | |
3. |
7298 |
m |
Godlewski Szymon |
Klub Sportowy Akademia Sztuk Walki | |
4. |
7282 |
m |
Arciszewski Leon Grzegorz |
Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski | |
5. |
7276 |
k |
Borkowska Oliwia |
Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski | |
6. |
7280 |
m |
Bukowski Martin |
Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski | |
7. |
7283 |
m |
Chrzanowski Aleks |
Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski | |
8. |
7284 |
m |
Gutowski Alan |
Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski | |
9. |
7090 |
m |
Kalwajtys Krystian |
Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski | |
10. |
7281 |
k |
Kanoza Nikola |
Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski | |
11. |
7290 |
m |
Krysztofik Miłosz |
Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski | |
12. |
7288 |
m |
Lewandowski Adam |
Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski | |
13. |
7279 |
m |
Milewski Cyprian |
Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski | |
14. |
7278 |
m |
Siejka Antoni |
Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski | |
15. |
7275 |
k |
Stefanowicz Zuzanna |
Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski | |
16. |
7286 |
m |
Szawarejko Oliwier |
Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski | |
17. |
7287 |
m |
Walendzik Konrad |
Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski | |
18. |
7292 |
m |
Zieliński Marek |
Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski | |
19. |
7314 |
k |
Bilevych Liza |
Koretsk DYSSZ | |
20. |
7319 |
m |
Demediuk Nazar |
Koretsk DYSSZ | |
21. |
7312 |
k |
Klevanets Anastasiia |
Koretsk DYSSZ | |
22. |
7320 |
k |
Klevanets Maryna |
Koretsk DYSSZ | |
23. |
7316 |
m |
Korniichuk Nazar |
Koretsk DYSSZ | |
24. |
7313 |
m |
Marchuk Hlieb |
Koretsk DYSSZ | |
25. |
7318 |
k |
Redko Melaniia |
Koretsk DYSSZ | |
26. |
7317 |
m |
Stakhiuk Ivan |
Koretsk DYSSZ | |
27. |
7311 |
m |
Syrotynskyi Arsenii |
Koretsk DYSSZ | |
28. |
7315 |
k |
Tereshko Zlata |
Koretsk DYSSZ | |
29. |
7367 |
k |
Andriushchenko Sofiia |
KSW Bushi | |
30. |
7361 |
k |
Brodowska Maja |
KSW Bushi | |
31. |
7364 |
m |
Polak Błażej |
KSW Bushi | |
32. |
7362 |
k |
Scalese Monika |
KSW Bushi | |
33. |
7365 |
m |
Scalese Gabriel |
KSW Bushi | |
34. |
7363 |
k |
Sieradzka Amelia |
KSW Bushi | |
35. |
7366 |
m |
Verevkin Dmitrii |
KSW Bushi | |
36. |
6980 |
m |
Adamczewski Juliusz |
Kyokushin Team Wasilków | |
37. |
6988 |
k |
Arcimiuk Paulina |
Kyokushin Team Wasilków | |
38. |
6971 |
k |
Aronowicz Maja |
Kyokushin Team Wasilków | |
39. |
6985 |
m |
Ekiert Dominik |
Kyokushin Team Wasilków | |
40. |
6986 |
m |
Gryko Natan |
Kyokushin Team Wasilków | |
41. |
6972 |
k |
Kalinowska Wiktoria |
Kyokushin Team Wasilków | |
42. |
6973 |
k |
Kijas Karolina |
Kyokushin Team Wasilków | |
43. |
7369 |
k |
Kijas Karolina+ |
Kyokushin Team Wasilków | |
44. |
6981 |
m |
Klok Mateusz |
Kyokushin Team Wasilków | |
45. |
6982 |
m |
Klok Maciej |
Kyokushin Team Wasilków | |
46. |
6974 |
k |
Kurza Zuzanna |
Kyokushin Team Wasilków | |
47. |
7322 |
m |
Makulski Dominik |
Kyokushin Team Wasilków | |
48. |
6975 |
k |
Ostrowska Aleksandra |
Kyokushin Team Wasilków | |
49. |
7295 |
k |
Piechowska Hanna |
Kyokushin Team Wasilków | |
50. |
7303 |
m |
Sienkiewcz Stanisław |
Kyokushin Team Wasilków | |
51. |
6976 |
k |
Sienkiewicz Gabriela |
Kyokushin Team Wasilków | |
52. |
7302 |
m |
Sienkiewicz Antoni |
Kyokushin Team Wasilków | |
53. |
6983 |
m |
Skiepko Szymon |
Kyokushin Team Wasilków | |
54. |
6984 |
k |
Skuza Julia |
Kyokushin Team Wasilków | |
55. |
6977 |
k |
Sochoń Nadia |
Kyokushin Team Wasilków | |
56. |
7296 |
m |
Suchocki Filip |
Kyokushin Team Wasilków | |
57. |
7300 |
m |
Suchocki Błażej |
Kyokushin Team Wasilków | |
58. |
6978 |
k |
Tokarska Julia |
Kyokushin Team Wasilków | |
59. |
7293 |
m |
Zaniewski Patryk |
Kyokushin Team Wasilków | |
60. |
7294 |
m |
Zaniewski Damian |
Kyokushin Team Wasilków | |
61. |
6989 |
k |
Łopato Zuzanna |
Kyokushin Team Wasilków | |
62. |
7330 |
k |
Belavina Milana |
Latvian National Team | |
63. |
7328 |
m |
Urbanovičs Dainis |
Latvian National Team | |
64. |
7326 |
m |
Bainors Austris |
Latvian National Team | |
65. |
7344 |
m |
Dubrovskis Mikaels |
Latvian National Team | |
66. |
7334 |
m |
Gabrens Dominiks |
Latvian National Team | |
67. |
7343 |
m |
Justovičs Kirills |
Latvian National Team | |
68. |
7325 |
k |
Krilova Anna |
Latvian National Team | |
69. |
7345 |
m |
Lankovskis Reinis |
Latvian National Team | |
70. |
7339 |
k |
Lieģe Katalina |
Latvian National Team | |
71. |
7331 |
m |
Liepiņš Miks |
Latvian National Team | |
72. |
7341 |
m |
Liepiņš Emīls |
Latvian National Team | |
73. |
7342 |
m |
Liepiņš Jēkabs |
Latvian National Team | |
74. |
7327 |
m |
Makovejevs Kirils |
Latvian National Team | |
75. |
7338 |
k |
Martseniuk Polina |
Latvian National Team | |
76. |
7324 |
m |
Romančuks Ričards |
Latvian National Team | |
77. |
7340 |
m |
Sarana Artjoms |
Latvian National Team | |
78. |
7332 |
m |
Spodris Igors |
Latvian National Team | |
79. |
7333 |
m |
Tabakhs Faress |
Latvian National Team | |
80. |
7336 |
m |
Tomings Andrejs |
Latvian National Team | |
81. |
7337 |
m |
Tomings Romāns |
Latvian National Team | |
82. |
7349 |
m |
Akacki Mateusz |
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai | |
83. |
7350 |
m |
Cymerman Damian |
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai | |
84. |
7351 |
m |
Gościniec Adam |
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai | |
85. |
7352 |
m |
Gospoś Borys |
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai | |
86. |
7360 |
k |
Kamińska Maja |
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai | |
87. |
7353 |
m |
Księżopolski Michał |
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai | |
88. |
7354 |
m |
Księżopolski Piotr |
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai | |
89. |
7355 |
m |
Kwasiborski Adam |
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai | |
90. |
7356 |
m |
Podbielski Kacper |
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai | |
91. |
7347 |
k |
Rębowska Julia |
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai | |
92. |
7368 |
m |
Sieniuta Aleksander |
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai | |
93. |
7359 |
k |
Tararuj Wiktoria |
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai | |
94. |
7348 |
k |
Trochimiak Izabella |
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai | |
95. |
7308 |
m |
Nazarov Dmitri |
S. K. Torna-do | |
96. |
7052 |
k |
Vaino Anastasiia |
S. K. Torna-do | |
97. |
7251 |
m |
Bondaruk Radosław |
SCK BIAŁYSTOK | |
98. |
7310 |
m |
Dyczewski Aleksander |
SCK BIAŁYSTOK | |
99. |
7247 |
m |
Gontarczyk Jan |
SCK BIAŁYSTOK | |
100. |
7252 |
m |
Jóźwicki Bartosz |
SCK BIAŁYSTOK | |
101. |
7254 |
m |
Jóźwicki Michał |
SCK BIAŁYSTOK | |
102. |
7250 |
m |
Koćmierowski Wojciech |
SCK BIAŁYSTOK | |
103. |
7301 |
m |
Koćmierowski Tomasz |
SCK BIAŁYSTOK | |
104. |
7255 |
m |
Kozikowski Szymon |
SCK BIAŁYSTOK | |
105. |
7258 |
k |
Kucińska Natalia |
SCK BIAŁYSTOK | |
106. |
7253 |
m |
Kuciński Szymon |
SCK BIAŁYSTOK | |
107. |
7245 |
m |
Pietrusewicz Eryk |
SCK BIAŁYSTOK | |
108. |
7246 |
m |
Szutko Adam |
SCK BIAŁYSTOK | |
109. |
7248 |
m |
Winnicki Dawid |
SCK BIAŁYSTOK | |
110. |
7249 |
m |
Zamąciński Jan |
SCK BIAŁYSTOK | |
111. |
7257 |
m |
Zimnoch Kasper |
SCK BIAŁYSTOK | |
112. |
7261 |
m |
Bachurin Serhii |
Shinjitsu | |
113. |
7274 |
m |
Bilyk Ivan |
Shinjitsu | |
114. |
7264 |
m |
Bykovskyi Oleh |
Shinjitsu | |
115. |
7266 |
m |
Fedorchuk Vladyslav |
Shinjitsu | |
116. |
7321 |
m |
Holovin Nazar |
Shinjitsu | |
117. |
7263 |
m |
Kharachko Maksym |
Shinjitsu | |
118. |
7265 |
m |
Lukashchuk Danylo |
Shinjitsu | |
119. |
7268 |
k |
Mamchur Yelyzaveta |
Shinjitsu | |
120. |
7273 |
m |
Panasevych Dmytro |
Shinjitsu | |
121. |
7272 |
m |
Panurin Denys |
Shinjitsu | |
122. |
7269 |
m |
Pashko Tymofii |
Shinjitsu | |
123. |
7267 |
k |
Romaniuk Yana |
Shinjitsu | |
124. |
7271 |
m |
Shpur Maksym |
Shinjitsu | |
125. |
7270 |
m |
Zaleshchuk Maksym |
Shinjitsu | |
126. |
7309 |
m |
Chumak Mikalai |
Sportowcy pod kierownictwem Bran-Chiefa Zhak Eduarda | |
127. |
7307 |
m |
Kavalchuk Raman |
Sportowcy pod kierownictwem Bran-Chiefa Zhak Eduarda | |
128. |
7305 |
m |
Shumkouski Kanstantsin |
Sportowcy pod kierownictwem Bran-Chiefa Zhak Eduarda | |
129. |
7306 |
m |
Tsialipka Ilya |
Sportowcy pod kierownictwem Bran-Chiefa Zhak Eduarda | |
130. |
7022 |
m |
Bezsmertnyi Oleksandr |
UKKA | |
131. |
7021 |
m |
Doronin Serhii |
UKKA | |
132. |
7019 |
m |
Kasian Illia |
UKKA | |
133. |
7018 |
m |
Kondratov Artem |
UKKA | |
134. |
7020 |
m |
Kostyuchok Oleksandr |
UKKA | |
135. |
7016 |
m |
Lutikov Mykyta |
UKKA | |
136. |
7023 |
k |
Malyna Oleksandra |
UKKA | |
137. |
7017 |
m |
Orlov Mark |
UKKA |