Kategorie
Otwarty Turniej ASHIHARA KARATE SABAKI CUP 5.11.2022
Aby szybko odnaleźć zawodnika i jego drabinkę użyj wyszukiwarki lub:
- Wybierz klub zawodnika z listy
- Kliknij "Pokaż tylko zawodników z klubu i ich numery walk na matach"
- Wyświetli się krótka lista kategorii tylko z zawodnikami wybranego klubu i ich numery walk na matach
M/K M K
(Pokazuje kategorię tylko z zawodnikami z wybranego klubu lub wszystkie)
Pokaż tylko listę kategorii
KUMITE
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Sieradzka Anna | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
2. | Grześlak Oliwia | Kumite Klub |
3. | Szymańska Alicja | KETSUI |
4. | Kuczyńska Barbara | KYOKO Warszawa |
5. | Matusiewicz Amelia | KYOKO Warszawa |
6. | Muła Karolina | UKS HEROS |
7. | Sieklucka Aleksandra | UKS HEROS |
8. | Strojek Gabriela | KYOKO Warszawa |
9. | Jarosińska Zuzanna | Radomska Akademia Kyokushin Karate |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Ataman Anna | KYOKO Warszawa |
2. | Romanik Aleksandra | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
3. | Okarma Aleksandra | Kumite Klub |
4. | Cieślik Oliwia | Kumite Klub |
5. | Nocoń Helena | KYOKO Warszawa |
6. | Grabowska Zofia | BUSHIDO |
7. | Syroka Zofia | Satori |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Gąsiewska Kaja | BUSHIDO |
2. | Dębniak Liliana | Radomska Akademia Kyokushin Karate |
3. | Jaźwińska Lena | Highlander Combat Academy / Highlander Karate Team |
4. | Tarach Zofia | Kumite Klub |
5. | Graboś Milena | Kumite Klub |
6. | Sołtysiak Lena | UKS HEROS |
7. | Karpińska Nina | KYOKO Warszawa |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Sadowska Zofia | UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria |
2. | Hajdas Nicole | Kumite Klub |
3. | Kubicka Urszula | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
4. | Romanik Izabela | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
5. | Ojrzyńska Maja | UKS HEROS |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Tymińska Michalina | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
2. | Jędrzejewska Lajla | KYOKO Warszawa |
3. | Tymińska Maria | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
4. | Toerien Gabriela | KETSUI |
5. | Czerniawska Natalia | Radomska Akademia Kyokushin Karate |
6. | Cacek Maja | UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria |
7. | Kaszyk Olga | Satori |
8. | Rojek Matylda | Radomska Akademia Kyokushin Karate |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Kozłowska Zuzia | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
2. | Kosiorek Blanka | Kumite Klub |
3. | Jankowska Lena | Satori |
4. | Shapira Sara | Highlander Combat Academy / Highlander Karate Team |
5. | Śmiejan Kinga | KYOKO Warszawa |
6. | Tranda Anastazja | UKS HEROS |
7. | Kaczmar Marcelina | Kumite Klub |
8. | Turant Maria | KETSUI |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Głowacka Łucja | UKS HEROS |
2. | Walczak Joanna | Satori |
3. | Obrzud-Rajch Gabriela | Kumite Klub |
4. | Walez Antonina | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
5. | Hoffman Klara | Kumite Klub |
6. | Kulak Marta | UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria |
7. | Narożniak Amelia | UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria |
8. | Łopieńska Blanka | KETSUI |
9. | Malara Gabriela | UKS HEROS |
10. | Orłowska Maja | Satori |
11. | Chmielewska Dagmara | KYOKO Warszawa |
12. | Rzempołuch Karolina | KETSUI |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Łysik Marta | KSW BUSHI R |
2. | Boerner Maria | UKS HEROS |
3. | Molska Maja | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
4. | Filippova Anastazja | KYOKO Warszawa |
5. | Gawryszczak Alicja | Satori |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Kubacka Marta | BUSHIDO |
2. | Szymańska Maja | KETSUI |
3. | Kozłowska Hanna | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
4. | Błąkała Gabriela | Radomska Akademia Kyokushin Karate |
5. | Rzempołuch Marta | KETSUI |
6. | Szwed Maja | BUSHIDO |
7. | Jędrzejewska Magdalena | Satori |
8. | Rybińska Julia | BUSHIDO |
9. | Iwan Zuzanna | UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria |
10. | Nowacka Anna | UKS HEROS |
11. | Górkiewicz Daria | BUSHIDO |
12. | Krupa Zuzanna | Satori |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Stańczyk Pola | Kumite Klub |
2. | Stańczyk Ida | Kumite Klub |
3. | Gołębiowska Natalia | Radomska Akademia Kyokushin Karate |
4. | Banach Konstancja | UKS Mushin |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Musiał Zuzanna | BUSHIDO |
2. | Vus Valeriia | UKS Mushin |
3. | Kędziorek Weronika | Satori |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Wolszczak Lena | Radomska Akademia Kyokushin Karate |
2. | Zbroszczyk Julita | KYOKO Warszawa |
3. | Bobrowska Kinga | UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria |
4. | Krzysztoszek Pola | UKS HEROS |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Panek Stanisław | UKS HEROS |
2. | Kasprzak Franciszek | KYOKO Warszawa |
3. | Mikołajczyk Damian | Kumite Klub |
4. | Mativiy Khomenko | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
5. | Bąk Maciej | Kumite Klub |
6. | Kłopotowski Filip | Kumite Klub |
7. | Lipko Wojciech | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
8. | Akhpash Gosha Heorhi | Kumite Klub |
9. | Tyszka Igor | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
10. | Perz Stanisław | Kumite Klub |
11. | Kałuża Karol | KETSUI |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Lasota Franciszek | Kumite Klub |
2. | Dmowski Wiktor | Kumite Klub |
3. | Szajner Michał | Kumite Klub |
4. | Sztymala Kilian | Kumite Klub |
5. | Spindler Mksymilian | Kumite Klub |
6. | Wroński Antoni | KYOKO Warszawa |
7. | Andrzejewski Leon | KYOKO Warszawa |
8. | Dudek Michał | KSW BUSHI R |
9. | Kłobukowski Grzegorz | Satori |
10. | Jaszczyk Bartosz | Highlander Combat Academy / Highlander Karate Team |
11. | Niedziałek Tomasz | BUSHIDO |
12. | Libudzic Grzegorz | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Sadura Michał | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
2. | Syroka Kacper | Satori |
3. | Kaczor Nikodem | Kumite Klub |
4. | Koziarski Mikołaj | KETSUI |
5. | Kicka Leon | Kumite Klub |
6. | Dobrosz Oskar | Satori |
7. | Gałka Julian | Kumite Klub |
8. | Jastrzębski Antoni | Highlander Combat Academy / Highlander Karate Team |
9. | Toerien Samuel | KETSUI |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Polak Mateusz | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
2. | Jurczak Szymon | KYOKO Warszawa |
3. | Gryz Kajetan | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
4. | Al-Masli Jan | BUSHIDO |
5. | Żarlak Wiktor | Satori |
6. | Kowalski Szymon | Radomska Akademia Kyokushin Karate |
7. | Nowacki Maciej | UKS HEROS |
8. | Charchuła Hubert | UKS HEROS |
9. | Wyrwicki Maciej | BUSHIDO |
10. | Sieradzki Robert | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
11. | Sienkiewicz Miłosz | Kumite Klub |
12. | Hojniak Antoni | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
13. | Szwed Kacper | Kumite Klub |
14. | Mateńka Jan | KYOKO Warszawa |
15. | Jankowski Michał | Kumite Klub |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Panek Franciszek | UKS HEROS |
2. | Woch Kornel | Satori |
3. | Bąk Wojciech | KYOKO Warszawa |
4. | Ermin Dmitrii | BUSHIDO |
5. | Ojrzyński Jan | UKS HEROS |
6. | Wieczorek Krzysztof | BUSHIDO |
7. | Niewiadomski Seweryn | UKS HEROS |
8. | Strawa Mikołaj | Satori |
9. | Lipiński Wiktor | Satori |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Iwan Jan | UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria |
2. | Karbownik Tomir | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
3. | Iwanejko Grzegorz | Satori |
4. | Iwan Krzysztof | UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria |
5. | Siemieniuk Nikodem | Satori |
6. | Han Krzysztof | BUSHIDO |
7. | Maszczak Jakub | KETSUI |
8. | Sidor Marcel | KYOKO Warszawa |
9. | Pater Kuba | Kumite Klub |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Paluszkiewicz Euzebiusz | UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria |
2. | Gdula Szymon | UKS HEROS |
3. | Gołek Witold | UKS HEROS |
4. | Sobczuk Kacper | Kumite Klub |
5. | Barański Robert | Kumite Klub |
6. | Skrzek Ksawery | Kumite Klub |
7. | Grzebalski Aleksander | KETSUI |
8. | Korczyński Tomasz | Kumite Klub |
9. | Szachtsznajder Krystian | UKS HEROS |
10. | Zawisza Jakub | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
11. | Biczyk Adrian | UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria |
12. | Kasprzak Piotr | KYOKO Warszawa |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Komuda Antoni | Satori |
2. | Tranda Adam | UKS HEROS |
3. | Wenda Maksymilian | Satori |
4. | Gawłowski Jakub | KETSUI |
5. | Makowski Wiktor | UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria |
6. | Shapira Robert | Highlander Combat Academy / Highlander Karate Team |
7. | Setniewski Filip | Satori |
8. | Kozera Michał | Satori |
9. | Jukiewicz Antoni | Satori |
10. | Kamiński Bartłomiej | UKS HEROS |
11. | Kulesza Kajetan | KYOKO Warszawa |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Deoniziak Bartek | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
2. | Choroś Tadeusz | Highlander Combat Academy / Highlander Karate Team |
3. | Pasik Kacper | BUSHIDO |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Fidor Kacper | BUSHIDO |
2. | Nakwaski Jakub | UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria |
3. | Jankowski Oskar | Satori |
4. | Majewski Radosław | UKS HEROS |
5. | Gajda Marek | BUSHIDO |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Karabin Piotr | Satori |
2. | Szopa Olivier | BUSHIDO |
3. | Bobrowski Dominik | UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria |
4. | Piórkowski Igor | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
5. | Woźniakowski Wiktor | KETSUI |
6. | Gabański Piotr | BUSHIDO |
7. | Pawlonka Jan | UKS HEROS |
8. | Olędzki Kacper | UKS HEROS |
9. | Sienkiewicz Jan | Kumite Klub |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Skonieczny Hubert | UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria |
2. | Grudziński Stanisław | Satori |
3. | Guzin Jakub | Radomska Akademia Kyokushin Karate |
4. | Kulesza Gabriel | KYOKO Warszawa |
5. | Bogusz Szymon | KETSUI |
6. | Krasowski Bartosz | Satori |
7. | Bąk Filip | KYOKO Warszawa |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Łastowiecki Stanisław | BUSHIDO |
2. | Dąbrowski Wiktor | BUSHIDO |
3. | Marnic Mateusz | Kumite Klub |
4. | Chmielewski Oskar | Highlander Combat Academy / Highlander Karate Team |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Czerwonka Henryk | UKS Mushin |
2. | Mackiewicz Marcel | BUSHIDO |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Musiał Maciej | BUSHIDO |
2. | Kosiński Franciszek | UKS HEROS |
3. | Kasprzak Dariusz | KYOKO Warszawa |
4. | Chodowiec Tomasz | Satori |
5. | Czerwiński Mikołaj | BUSHIDO |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Masgutow Jan | BUSHIDO |
2. | Betlej Jakub | Satori |
3. | Turant Maksymilian | KETSUI |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Tarach Radosław | Kumite Klub |
2. | Siemieniuk Tymoteusz | Satori |
3. | Tymiński Kamil | BUSHIDO |
4. | Malinowski Jakub | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
5. | Firek Jakub | KETSUI |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Wojda Fryderyk | BUSHIDO |
2. | Wroński Sebastian | KYOKO Warszawa |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Janczewski Konrad | UKS HEROS |
2. | Brzyszcz Cezar | Satori |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Janicki Maksymilian | Satori |
2. | Kaczmarczyk Sergiusz | BUSHIDO |
3. | Krasowski Żenia | Kumite Klub |
4. | Chodowiec Michał | Satori |
5. | Kołodziejski Łukasz | Satori |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Rolecki Patryk | Satori |
2. | Pieszewicz Jakub | KETSUI |
3. | Wdowiak Mikołaj | Satori |
4. | Borowy Michał | KETSUI |