Klasyfikacja medalowa

OPEN IKAK POLAND CHAMPIONSHIP
XVII Turniej Karate Kyokushinkai
22.05.2022


Na turniej zgłosiło się 297 zawodników z 20 klubów karate.

Zaawansowani

1. kadetki młodsze 8 - 9 lat - 30 kg

  • 1. Kijas Karolina / Kyokushin Team Wasilków
  • 2. Aronowicz Maja / Kyokushin Team Wasilków
  • 3. Liepiņa Enija Marta / Latvian National Team
  • 3. Nahodkina Valerija / Latvian National Team

2. kadetki 10 - 11 lat - 30 kg

  • 1. Sochoń Nadia / Kyokushin Team Wasilków
  • 2. Tokarska Julia / Kyokushin Team Wasilków
  • 3. Uliana Kudria / Latvian National Team

3. kadetki 10 - 11 lat - 35 kg

  • 1. Martseniuk Polina / Latvian National Team
  • 2. Cichocka Martyna / KS Budokai Lublin
  • 3. Lepiarz Emilia / KS Budokai Lublin
  • 3. Zalewska Maja / UKS Pancerni

4. kadetki 10 - 11 lat - 45 kg

  • 1. Krilova Anna / Latvian National Team
  • 2. Hoheisel Dominika / "Satori" Klub Karate Kyokushinkai IFK
  • 3. Buława Zuzanna / KS Budokai Lublin

5. młodziczki 12 - 13 lat - 40 kg

  • 1. Łysik Marta / KSW Bushi
  • 2. Dąbrowa Zuzanna / Klub Karate Kyokushinkaikan Góra Kalwaria KIME
  • 3. Wrzosek Natalia / Klub Karate Kyokushinkaikan Góra Kalwaria KIME
  • 3. Zych Hanna / Akademia Sztuk Walki Siedlce

6. młodziczki 12 - 13 lat - 45 kg

  • 1. Belavina Milana / Latvian National Team
  • 2. Rogowska Iga / Klub Karate Shinkyokushin Kazoku
  • 3. Molska Maja / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN
  • 3. Pluta Zuzanna / KSW Bushi

7. młodziczki 12 - 13 lat - 50 kg

  • 1. Oliwia Osica / KSW Bushi
  • 2. Głębicka Helena / Klub Karate Shinkyokushin Kazoku
  • 3. Gazda Maja / Klub Karate Kyokushinkaikan Góra Kalwaria KIME

8. młodziczki 12 - 13 lat + 50 kg

  • 1. Skorek Angelika / Skarżyski Klub Sportów Walki 'Kyokushin-Karate'
  • 2. Błąkała Gabriela / Radomska Akademia Kyokushin Karate
  • 3. Łopato Zuzanna / Kyokushin Team Wasilków
  • 3. Iwan Zuzanna / Klub Karate Kyokushinkaikan Góra Kalwaria KIME

9. juniorki młodsze 14 - 15 lat - 50 kg

  • 1. Sieradzka Amelia / KSW Bushi
  • 2. Oleksiak Maja / Skarżyski Klub Sportów Walki 'Kyokushin-Karate'
  • 3. Sokół Wiktoria / Skarżyski Klub Sportów Walki 'Kyokushin-Karate'
  • 3. Koch Aleksandra / KSW Bushi

10. juniorki młodsze 14 - 15 lat - 60 kg

  • 1. Aleksandrowicz Wiktoria / Skarżyski Klub Sportów Walki 'Kyokushin-Karate'
  • 2. Wolszczak Lena / Radomska Akademia Kyokushin Karate
  • 3. Zelek Jagoda / Limanowski Klub Kyokushin Karate
  • 3. Sadza Aleksandra / Skarżyski Klub Sportów Walki 'Kyokushin-Karate'

11. juniorki młodsze 14 - 15 lat + 60 kg

  • 1. Wiśniewska Zuzanna / Skarżyski Klub Sportów Walki 'Kyokushin-Karate'
  • 2. Łapińska Maria / Kyokushin Team Wasilków
  • 3. Dąbrowska Kamila / "Satori" Klub Karate Kyokushinkai IFK
  • 3. Bobrowska Kinga / UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria

12. juniorki 16 - 17 lat - 55 kg

  • 1. Pasek Ewa / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
  • 2. Rudnicka Julia / "Satori" Klub Karate Kyokushinkai IFK

13. juniorki 16 - 17 lat - 65 kg

  • 1. Kempista Weronika / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
  • 2. Arinina Wiktoria / KSW Bushi

14. kadeci młodsi 8 - 9 lat - 25 kg

  • 1. Tyszka Igor / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN
  • 2. Gabrens Dominiks / Latvian National Team

15. kadeci młodsi 8 - 9 lat - 30 kg

  • 1. Bereznevs Akims / Latvian National Team
  • 2. Delmanowicz Mateusz / KS Budokai Lublin
  • 3. Bimbiruls Arturs / Latvian National Team
  • 3. Bazarovs Mirlans / Latvian National Team

16. kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg

  • 1. Milewski Cyprian / Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski
  • 2. MAKOVEJEVS KIRILS / Latvian National Team

17. kadeci młodsi 8 - 9 lat + 35 kg

  • 1. Lipka Aleksandrs / Latvian National Team
  • 2. Siejka Antoni / Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski

18. kadeci 10 - 11 lat - 30 kg

  • 1. DANYLO PANCHENKO / Latvian National Team
  • 2. CIRCĀNS TREVISS / Latvian National Team
  • 3. Nawrocki Wiktor / UKS Pancerni

19. kadeci 10 - 11 lat - 35 kg

  • 1. Kalnītis  Mihaels / Latvian National Team
  • 2. Nesterow Radosław / "Satori" Klub Karate Kyokushinkai IFK
  • 3. Bazarovs Kabirs / Latvian National Team

20. kadeci 10 - 11 lat - 45 kg

  • 1. Bimbiruls Roberts / Latvian National Team
  • 2. Biczyk Adrian / UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria
  • 3. Wójcik Antoni / Limanowski Klub Kyokushin Karate
  • 3. Karwat Aleksander / KS Budokai Lublin

21. kadeci 10 - 11 lat + 45 kg

  • 1. Cymerman Damian / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
  • 2. Skiepko Szymon / Kyokushin Team Wasilków
  • 3. Szawarejko Oliwier / Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski
  • 3. Shkuratau Aleksejs / Latvian National Team

22. młodzicy 12 - 13 lat - 35 kg

  • 1. Liepiņš Miks / Latvian National Team
  • 2. KĻEPACKIS ARTŪRS / Latvian National Team
  • 3. Montewka Samuel / Akademia Sztuk Walki Siedlce

23. młodzicy 12 - 13 lat - 40 kg

  • 1. Pawlik Nikodem / KSW Bushi
  • 2. Delmanowicz Bartosz / KS Budokai Lublin
  • 3. Pawluk Bartosz / KS Budokai Lublin
  • 3. Wilczyński Filip / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai

24. młodzicy 12 - 13 lat - 45 kg

  • 1. Polak Błażej / KSW Bushi
  • 2. Piórkowski Igor / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN
  • 3. Wielądek Przemysław / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
  • 3. Strzelczyk Kacper / UKS Pancerni

25. młodzicy 12 - 13 lat - 55 kg

  • 1. HORBATOVSKYI NAZAR / Kazoki
  • 2. Liepiņš Leo / Latvian National Team
  • 3. Radzki Bartosz / KS Budokai Lublin
  • 3. Koćmierowski Wojciech / SCK BIAŁYSTOK

26. młodzicy 12 - 13 lat + 55 kg

  • 1. Król Bartosz / KS Budokai Lublin
  • 2. Meļņikovs Kirils / Latvian National Team
  • 3. Akacki Mateusz / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
  • 3. Maciński Marcel / UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria

27. juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 45 kg

  • 1. Gailis Ričards Rūdolfs / Latvian National Team
  • 2. Dyrek Szymon / Limanowski Klub Kyokushin Karate

28. juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 55 kg

  • 1. Pękala Alan / Limanowski Klub Kyokushin Karate
  • 2. Byszewski Maciej / Akademia Sztuk Walki Siedlce
  • 3. Wojtyła Rafał / "Satori" Klub Karate Kyokushinkai IFK
  • 3. Kempisty Olgierd / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai

29. juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 65 kg

  • 1. Chotkowski Paweł / Klub Karate Kyokushinkaikan Góra Kalwaria KIME
  • 2. Chodnicki Cezary / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN
  • 3. Zych Szymon / Skarżyski Klub Sportów Walki 'Kyokushin-Karate'
  • 3. Kowalski Tomasz / "Satori" Klub Karate Kyokushinkai IFK

30. juniorzy młodsi 14 - 15 lat + 65 kg

  • 1. Starosta Franciszek / SCK BIAŁYSTOK
  • 2. Bulanda Brajan / Limanowski Klub Kyokushin Karate
  • 3. Drewnik Norbet / UKS Pancerni
  • 3. Bangura Daniło / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai

31. juniorzy 16 - 17 lat - 65 kg

  • 1. Cydejko Aleksander / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
  • 2. Daniels Trabo / Latvian National Team
  • 3. Fabrycki Szymon / Klub Sportowy Akademia Sztuk Walki

32. juniorzy 16 - 17 lat - 70 kg

  • 1. Struski Filip / "Satori" Klub Karate Kyokushinkai IFK
  • 2. HORBATOVSKYI VLADYSLAV / Kazoki
  • 3. Czerwiec Szymon / "Satori" Klub Karate Kyokushinkai IFK

33. juniorzy 16 - 17 lat - 80 kg

  • 1. Paryż Adam / UKS Pancerni
  • 2. Nejfeld Filip / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN

34. juniorzy 16 - 17 lat + 80 kg

  • 1. Żmijewski Krystian / Skarżyski Klub Sportów Walki 'Kyokushin-Karate'
  • 2. Kulesza Karol / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai

Pomarańczowe Pasy

35. dzieci (dziewczęta) - 25 kg

  • 1. Sieradzka Ania / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN
  • 2. Skuza Julia / Kyokushin Team Wasilków
  • 3. Iwanowska Gabriela / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
  • 3. Rudnik Róża / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai

36. dzieci (dziewczęta) - 30 kg

  • 1. Matusiak Adrianna / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
  • 2. Chomicz Patrycja / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai

37. kadetki młodsze 8 - 9 lat - 25 kg

  • 1. Bagińska Marysia / Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski
  • 2. Tyszka Blanka / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN
  • 3. Danilczuk Zuzia / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN
  • 3. Borkowska Oliwia / Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski

38. kadetki młodsze 8 - 9 lat - 30 kg

  • 1. Skorek Jessica / Skarżyski Klub Sportów Walki 'Kyokushin-Karate'
  • 2. Sosnowska Alicja / KS Budokai Lublin
  • 3. Kwiatkowska Alicja / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
  • 3. Mindak Aleksandra / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai

39. kadetki młodsze 8 - 9 lat + 30 kg

  • 1. Kwasiborska Aleksandra / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
  • 2. Adamczewska Anna / Kyokushin Team Wasilków
  • 3. Rakoczy Anastazja / KS Budokai Lublin
  • 3. Rakoczy Aurelia / KS Budokai Lublin

40. kadetki 10 - 11 lat - 35 kg

  • 1. Kalinowska Wiktoria / Kyokushin Team Wasilków
  • 2. Sosnowska Maja / KS Budokai Lublin
  • 3. Sienkiewicz Gabriela / Kyokushin Team Wasilków
  • 3. Czerniawska Natalia / Radomska Akademia Kyokushin Karate

41. kadetki 10 - 11 lat - 45 kg

  • 1. Capa Adrija Anete / Latvian National Team
  • 2. Jałoszewska Katarzyna / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
  • 3. Arcimiuk Paulina / Kyokushin Team Wasilków
  • 3. Jankowska Kinga / Klub Sportowy Akademia Sztuk Walki

42. kadetki 10 - 11 lat + 45 kg

  • 1. Plewko Tamara / KS Budokai Lublin
  • 2. Macińska Dominika / UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria
  • 3. Dąbrowska Wiktoria / UKS Pancerni
  • 3. Kowalczyk Maja / KS Budokai Lublin

43. młodziczki 12 - 13 lat - 40 kg

  • 1. Stawinoga Klaudia / KS Budokai Lublin
  • 2. Karwacka Julia / KS Budokai Lublin

44. młodziczki 12 - 13 lat - 50 kg

  • 1. Marczak Patrycja / KS Budokai Lublin
  • 2. Kłosińska Łucja / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN
  • 3. Radomska Kinga / KSW Bushi
  • 3. Wójtowicz Adrianna / KS Budokai Lublin

45. młodziczki 12 - 13 lat + 50 kg

  • 1. Trochimiak Izabella / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
  • 2. Rębowska Julia / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
  • 3. Zaboroś Lena / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai

46. kadeci młodsi 5 - 6 lat - 25 kg

  • 1. LANKOVSKIS REINIS / Latvian National Team
  • 2. Dubrovskis Mikaels / Latvian National Team
  • 3. Nahodkins Dominiks / Latvian National Team
  • 3. Owczarek Aleks / UKS Pancerni

47. kadeci młodsi 5 - 6 lat + 25 kg

  • 1. Dyczewski Aleksander / SCK BIAŁYSTOK
  • 2. Łepkowski Franciszek / Klub Sportowy Akademia Sztuk Walki

48. dzieci (chłopcy) 7 lat - 23 kg

  • 1. Jóźwicki Bartosz / SCK BIAŁYSTOK
  • 2. Hołownia Leon / SCK BIAŁYSTOK
  • 3. Pacocha Natan / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
  • 3. Sieniuta Aleksander / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai

49. dzieci (chłopcy) 7 lat + 23 kg

  • 1. Gryko Natan / Kyokushin Team Wasilków
  • 2. Adamczewski Juliusz / Kyokushin Team Wasilków
  • 3. Klok Maciej / Kyokushin Team Wasilków
  • 3. Liepiņš Ragnars / Latvian National Team

50. kadeci młodsi 8 - 9 lat - 25 kg

  • 1. Khomenko Matviy / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN
  • 2. Skłodowski Maciej / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
  • 3. Księżopolski Piotr / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
  • 3. Milewski Antoni / SCK BIAŁYSTOK

51. kadeci młodsi 8 - 9 lat - 30 kg

  • 1. DUDEK Michal / KSW Bushi
  • 2. Sielecki Jan / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
  • 3. Prokopczuk Aleksander / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
  • 3. Puton Ernest / Radomska Akademia Kyokushin Karate

52. kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg

  • 1. Gutowski Alan / Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski
  • 2. Kubicki Marcel / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
  • 3. Lotter Dawid / KS Budokai Lublin
  • 3. Śledziński Marcel / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai

53. kadeci młodsi 8 - 9 lat + 35 kg

  • 1. Księżopolski Michał / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
  • 2. Młot Krzysztof / UKS Pancerni
  • 3. Tkaczyk Wojciech / KS Budokai Lublin
  • 3. Hordejuk Mateusz / KS Budokai Lublin

54. kadeci 10 - 11 lat - 30 kg

  • 1. Klok Mateusz / Kyokushin Team Wasilków
  • 2. Zamąciński Jan / SCK BIAŁYSTOK
  • 3. Szymański Miłosz / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
  • 3. Goleniowski Antoni / UKS Pancerni

55. kadeci 10 - 11 lat - 35 kg

  • 1. Lubowicki Hubert / KSW Bushi
  • 2. Skanis Edvards Endijs / Latvian National Team
  • 3. Rudnik Roch / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
  • 3. Zadrożny Kacper / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai

56. kadeci 10 - 11 lat - 40 kg

  • 1. Pachucki Tymoteusz / Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski
  • 2. Chrzanowski Aleks / Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski
  • 3. Paluszkiewicz Euzebiusz / UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria
  • 3. Faliszewski Dawid / Skarżyski Klub Sportów Walki 'Kyokushin-Karate'

57. kadeci 10 - 11 lat - 45 kg

  • 1. Jóźwicki Michał / SCK BIAŁYSTOK
  • 2. Zawisza Jakub / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN

58. kadeci 10 - 11 lat + 45 kg

  • 1. Gontarczyk Jan / SCK BIAŁYSTOK
  • 2. Sribnyi Mark / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai

59. młodzicy 12 - 13 lat - 35 kg

  • 1. Sieniuta Maksymilian / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
  • 2. Gąsienica Antoni / KSW Bushi

60. młodzicy 12 - 13 lat - 45 kg

  • 1. Kuleszyk Mikołaj / KS Budokai Lublin
  • 2. Piórkowski Jakub / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
  • 3. Lipiński Olaf / UKS Pancerni

61. młodzicy 12 - 13 lat - 55 kg

  • 1. Bondaruk Radosław / SCK BIAŁYSTOK
  • 2. Banasiewicz Kacper / Skarżyski Klub Sportów Walki 'Kyokushin-Karate'
  • 3. Skonieczny Hubert / UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria
  • 3. Daņilovičs  Ņikita / Latvian National Team

Kata

62. Kata do 15 lat

  • 1. Adamski Jakub / Skarżyski Klub Sportów Walki 'Kyokushin-Karate'
  • 2. Polak Błażej / KSW Bushi

63. Kata pow. 15 lat

  • 1. Kozłowska Katarzyna / SCK BIAŁYSTOK
  • 2. Kwiatkowska Marta / SCK BIAŁYSTOK
  • 3. Pasek Ewa / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai


Klasyfikacja generalna

Miejsce
Klub
Punkty
Złoto
Srebro
Brąz
1.
Latvian National Team
97
12
9
10
2.
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
91
9
9
19
3.
KS Budokai Lublin
55
5
6
12
4.
Kyokushin Team Wasilków
50
5
7
4
5.
KSW Bushi
47
7
3
3
6.
SCK BIAŁYSTOK
46
7
3
2
7.
Skarżyski Klub Sportów Walki 'Kyokushin-Karate'
40
6
2
4
8.
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN
35
3
6
2
9.
Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski
28
4
2
2
10.
"Satori" Klub Karate Kyokushinkai IFK
18
1
3
4
11.
UKS Pancerni
16
1
1
8
12.
Limanowski Klub Kyokushin Karate
13
1
2
2
13.
Klub Karate Kyokushinkaikan Góra Kalwaria KIME
11
1
1
3
14.
UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria
10
0
2
4
15.
Kazoki
8
1
1
0
16.
Radomska Akademia Kyokushin Karate
8
0
2
2
17.
Klub Karate Shinkyokushin Kazoku
6
0
2
0
18.
Akademia Sztuk Walki Siedlce
5
0
1
2
18.
Klub Sportowy Akademia Sztuk Walki
5
0
1
2
19.
Warszawski Klub Kyokushin Karate
0
0
0
0